Corona'ya yakalanmıştı! İşte ünlü oyuncunun sağlık durumu

Corona virüsüne yakalanan Burak Akkul'dan sağlık durumu hakkında yeni bilgi geldi. Kayınbiraderi konuyla ilgili açıklama yaptı.

Corona'ya yakalanmıştı! İşte ünlü oyuncunun sağlık durumu

Bir televizyon kanalında yaptığı Çok Gezenti programı ile tanınan ve önceki gün koronavirüs nedeni ile yoğun bakıma alınan ünlü sunucu Burak Akkul hakkında yeni bir haber var.

Kayınbiraderinden Yeni Açıklama 

Eşi Seda Akkul'un abisi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  Burak Akkul'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

"Bu Kadar Seveni Olduğunu Bilmek Bizi Mutlu Etti"

Hüseyin Arslan yaptığı  açıklamada  "Dün yazdığım mesaja istinaden; Burak Akkul’un da Seda’nın da bu kadar seveni olduğunu görmek, bu kadar iyi dilek ileten, ilgili, duyarlı sevenlerini okumak, bizi çok mutlu etti.
Hepiniz tek tek sağ olun. Burak bunları okuduğunda, eminim bu kadar sevginin bu kadar değerin karşılık bulması için daha çok çabalamak zorunda hissedecek. Size bir borç olarak; elimden geldikçe ve onlar iyi oluncaya dek, güncel durumu yazacağım. Bugün Burak’ın yoğun bakımda tedavisini yöneten doktoruyla görüştüm” dedi.

Tedavisi Birkaç Hafta Sürecek 

Arslan açıklamasına şu şekilde devam etti: “Gün içinde çekilmiş, karşılaştırmalı test sonuçlarını görme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla bu yoğun bakım tedavisi birkaç hafta alabilecek bir süreç.
Tıp çok az bilgi sahibi olduğum bir alan. Bu nedenle sadece şunu söyleyebilirim, doktorlar çok yoğun ve ilgiyle tedaviyi yönetiyorlar. Seda bugün duygusal olarak çok daha iyi. Burak’tan haber alınca, doktoruyla konuşunca daha da iyi oldu. Sosyal medyadan uzak duruyor, dediğiniz gibi bir süre de uzak duracak. Fiziksel olarak şikayetleri devam ediyor. Fakat her ikisinin de iyileşeceğine inancımız tam”

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 16:03
YORUM EKLE