Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Göründü!

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Göründü!

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın, Arjantin'de çektirdiği fotoğraf pozu ile birlikte internete düştü. Son dönemde 1 milyar lirayı aşan vurguna rağmen elinde bulunan paranın 120 milyon dolar civarında olduğu iddia edilen Aydın'ın zengin bir hayat sürmeye başladığı ve raha bir yaşam sürerek kendisini güven ve garanti altına aldığı öğrenildi.

ABD'ye kaçmamasının arkasında çok fazla Türk olması ve vatandaşlık sorunları yaşanması olduğu iddia edilen Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın ile ilgili olarak olası yakalanma riskine karşı kendisini her alanda koruduğu, özel olarak evinde güvenlikler tarafından korunduğu iddia ediliyor.

Milyonlarca Doları Var


Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın şimdilerde milyonlarca dolar ile oynadığı ve paralarını banka hesapları adı altında saklamak yerine Bitcoin hesapları üzerinde ve nakit olarak sakladığı belirtiliyor. Aydın'ın Bitcoin ile ödeme yapacak olduğuna dair iddialar sonrasında yeni alanlarda dolandırıcılık işlemlerine başlamasının ise an meselesi olabilecek olduğu düşünülmekte ve Çiftlik Bank mağduru kişilerin tekrar Aydın'a inanmaması yönünde çağrılar yapılmakta. Çiftlik Bank mağdurları bilindiği üzere birkaç kez daha dolandırılmıştı.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 20:36
YORUM EKLE