Bülent Ersoy'a İdrar Yolu İltihabı Teşhisi Konuldu

Bülent Ersoy'a İdrar Yolu İltihabı Teşhisi Konuldu

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmış ve acil olarak fenalık geçirdiği açıklanmıştı. Basına yansıyan bu haberlerden hemen sonra hastane yönetimi tarafından Bülent Ersoy'a özel olarak bir kat tamamen özel olarak tahsis edilmiş ve tüm hastaların o katı boşaltması sağlanarak özel bir kat yaratılmıştı.

Bülent Ersoy'un parasının gücünü konuşturduğunu belirten birçok vatandaş sağlık sorununun ne olduğunu sorarken, bugün Ersoy'un doktoru tarafından yapılan açıklamada hastalığın teşhisinin idrar yolu iltihabı olarak teşhis konulduğunu açıkladı.

Domuz Gribi İddiaları Yalan!


İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Doç. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Ersoy'un domuz gribi olduğu iddialar ile ilgili haberlerin tamamen yalan olduğunu, bu tür bir durumun söz konusu olmayıp, sadece idrar yollarında yaşanan bir iltihap sonucunda hastanede yatışının devam ettiğini açıkladı. Ersoy'un hastanede yattığı süre boyunca Kanal D ekranlarında çekilen ''söylemezsem olmaz'' isimli ses yarışmasının gelecek bölümlerinin ne olacak olduğu konusunda ise Kanal D yönetimi tarafından net açıklama yapılmadı. Ersoy hakkında daha sonrasında basına düşen haberlerde hastaneden yapılan açıklamada ise ''özel olarak kat boşaltılmadı, kendi özel VİP katımıza aldık'' açıklaması yapıldı.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 14:00
YORUM EKLE