Başak Sayan'a hakaret suçundan dava açıldı

Eşine saldıran komşusuna sosyal medyadan Başak Sayan, 'Şehir eşkiyası gibi kapımıza dayandı. İçip içip eşime silah çekti' diye paylaşım yaptı. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan komşu 'Hakarete uğradım' diyerek suç duyrusunda bulundu.

Başak Sayan'a hakaret suçundan dava açıldı

Başak Sayan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım başına dert oldu. Paylaşımda "Şehir eşkiyası gibi kapımıza dayandı" sözü üzerine komşusu hakaret davası açtı. "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Sayan, "2 sene önce ben ikizlerime 6 aylık hamileyken, eşim ve komşum arasında otopark kavgası olmuştu. Komşumuz silah çekti. O gün çok fazla korktum ve doğum sancılarım tuttu. Hastaneye yattım. O dönem ben çok üzüldüm. Zor bir hamilelik geçirdim. Yaşananları sosyal medyada anlattım. Ve komşum tarafından bana karşı hakaret davası açıldı. karşımdaki insanı da anlamaya çalışıyorum. Sadece Allah'a teslim ediyorum." dedi.

Murat Başoğlu Hakkında konuşan Başak Sayan; "Murat Başoğlu'na çok şaşırdım ve çok üzüldüm. İnsanın tanıdığı birini böyle bir olayda görmek üzücü ne diyebilirim ki" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 16:24
YORUM EKLE