Ağır Romantik Filminde Onur Tuna'dan 100 bin gül yaprağıyla evlilik teklifi!

5 Hafta'da çekimleri tamamlanan 'Ağır Romantik' filminde başrol oyuncusu Onur Tuna, 100 bin gül yaprağı ile Tuvana Türkay’a romantik bir evlilik teklifinde bulunuyor.

Ağır Romantik Filminde Onur Tuna'dan 100 bin gül yaprağıyla evlilik teklifi!

14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen 'Ağır Romantik' filminde Onur Tuna'nın evlilik teklifi dikkat çekti.

Aşk için neler yapılabileceğini gözler önüne serecek olan filmin ilk tanıtımında; Onur Tuna, daha sonra sahile kurduğu romantik ambiyans içinde sevgilisinin parmağına yüzüğü takmayı başaracak.

Çekimler için geceden sabaha kadar gül yaprakları içinde oturan yakışıklı oyuncu, filmde İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin liderinin oğlu 'Kerem' olarak beyazperdeye yansıyacak.

Sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın kışı olan Aslı (Tuvana Türkay) ise sevgilisinin gerçek kimliğinden habersiz, aşkın kollarına kendini bırakacak.

Deniz Denizciler'in yazıp yönettiği yapımda; konservatuvar öğrencisi olan ve seveceği insanın centilmen ve romantik bir kişiliğe sahip olmasını bekleyen Aslı'nın, maruz kaldığı bir kapkaç olayı sonrası tanıştığı Kerem ile olan ilişkisini anlatıyor.

Romantik komedi türündeki ‘Ağır Romantik’te; Tuna ve Türkay’nın yanı sıra Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Altan Erkekli, Servet Pandur ile Gazanfer Ündüz rol alıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 12:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
???
??? - 5 ay Önce

5 haftada filmin çekimlerini tamamlayan iki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan (bide kendine azeri is kadını dedirtiyor:))))))bu bayan mi??!!!komiksiniz yaaa gerçekleri bilmeyenler evet inanir