2020 O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu?

O Ses Türkiye 2020 finali canlı yayında izleyici ile buluştu. Şampiyonluk için 3 isimden biri daha elendi. O Ses Türkiye Şampiyonunu belirlemesine az kaldı. Son turda finale kalan 3 yarışmacı tekrardan performans sergiledi. Bir üst turda elenen isim açıklandı ve son şampiyonluk turuna 2 yarışmacı çıkmayı başardı.

2020 O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu?

TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de Şampiyonun kim olduğu merak edilmeye şimdiden başlandı. O Ses Türkiye büyük finaline 3 yarışmacı performanslarını sergiledi. Sonrasında yapılan SMS oyları ile bu turda elenen isimde belirlenmiş oldu ve O Ses Türkiye Şampiyonluk finaline 2 isim kaldı. Peki O Ses Türkiye Şampiyonu kim oldu? O Ses Türkiye Birincisi Kim Oldu?

O SES TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ KİM OLDU? 

O Ses Türkiye'de heyecan dorukta eleme turlarında son tura geçildi. Son turda 3 yarışmacıdan elenen isim belirlendi. Bu turda 3 yarışmacıdan sergiledikleri performansa göre elendi. Son tura kalan Soner Kip, Uygar Erdoğan ve Alkan Dalgakıran'ın sergilediği performans'da SMS oyunu en az alan yarışmacı Soner Kip oldu. O Ses Türkiye Şampiyonluk turuna Uygar Erdoğan ve Alkan Dalgakıran çıktı.

O SES TÜRKİYE İKİNCİSİ KİM OLDU?

Yarışmada son ikiye kalan Uygar Erdoğan ve Alkan Dalgakıran performanslarını sergiledi halk oyu ile ikinci olan isim Uygar Erdoğan oldu.

O SES TÜRKİYE 2020 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

O Ses Türkiye'de birinci olan isim halk oyu ile belirlendi. O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 01:42
YORUM EKLE