Korona günlerinde çocuklarınızla izleyebileceğiniz etkinlikler

Corona virüsü salgı nedeniyle kültür sanat etkinlikleri durma derecesine geldi. Okullar tatil olunca evde sıkılan çocuklar için birçok kurum uzaktan etkinlikler düzenlenmeye başladı.

Twitter
Korona günlerinde çocuklarınızla izleyebileceğiniz etkinlikler

        

                  ŞUBADAP KONSERİ

                            

Barış, Özgürlük, Eşitlik, Toplumsal Cinsiyet Safsataları, Dostluk, Akran Zorbalığı, Farklılıklar, Bilimsel Düşünme, Ekoloji, Doğa, Düş Kurma, Çocuk Hakları gibi konularda yaptıkları şarkılarla sadece çocukların değil yetişkinlerinde beğenisini toplayan Şubadap ekibi,19 Mart Perşembe akşamı saat 20.00'de İzmir Nâzım Hikmet Kültür Merkezi (NHKM)'nin düzenlediği etkinlikle çocuklarla buluşuyor. Canlı yayınlanacak etkinliği, (NHKM)'nin  internet sitesinden ve Şubadap'ın YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

        TEMBEL MEMİŞ (Dt Tiyatro)

                                      

     Ankara Devlet Tiyatrosu'nun eğlenceli çocuk oyunu Tembel Memiş 31 Mart Salı günü TRT 2 'de minik seyircilerin karşısına çıkacak. Bu oyun, çocuklara çalışmanın ve emeğin değerini hatırlatacak.

             TURTA GİRMEMİŞ ORMAN(DT TİYATRO)

                                                   

      İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun sevilen çocuk oyunlarından Turta Girmemiş Orman,21 Nisan Salı günü TRT 2 ekranlarından canlı yayınlanacak.       Rengarenk kostümler,neşeli müzikler ve danslar ile çocuklara görsel bir şölen yaratılacak. Sevimli aşçı ejderha ile birlikte dev çileği yemeye hazır olun çocuklar :)                           

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 22:17
YORUM EKLE