1. HABERLER

  2. KREDİ

  3. Ödeme Az Önce Onaydan Geçti! 3.250 TL Ödemesi Yapılacak: Bugün ATM’den Hemen ATM'den Çekin...
Ödeme Az Önce Onaydan Geçti! 3.250 TL Ödemesi Yapılacak: Bugün ATM’den Hemen ATM'den Çekin...

Ödeme Az Önce Onaydan Geçti! 3.250 TL Ödemesi Yapılacak: Bugün ATM’den Hemen ATM'den Çekin...

Ödeme Az Önce Onaydan Geçti! 3.250 TL Ödemesi Yapılacak: Bugün ATM’den Hemen ATM'den Çekin...

A+A-

Garanti BBVA tarafından emeklilerin tamamını ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda emeklilere promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Bu noktada maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL promosyon verileceği belirtildi. Ayrıca yakınını bankaya getiren emeklilere her yakını için 250 TL ödeme yapılacağı ifade edildi. 2 arkadaşını getiren emekli ise promosyon ve ek ödeme ile beraber toplam 3.250 TL ödeme yapılacağı ifade edildi.

EMEKLİLERE 2.750 TL ÖDEME

Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda “Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilerimize 2.750 TL’ye varan nakit promosyon! Üstelik emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterilerine, her bir yakını için 250TL nakit ödül!” ifadelerine yer verildi. Ayrıca yapılan duyuruda emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerine Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsiz olduğu aktarıldı.

MAAŞ KOLAYCA TAŞINABİLİR

Tüm bunlarla beraber Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA Mobil veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabileceği ifade edildi.

Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. Bu ayrıntılarda şu ifadelere yer verildi:

Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

31 MAYIS’TA SONA ERECEK

Bankamız 1 Mayıs – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında ,1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1.850 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 2.300 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 2.750 TL nakit promosyon ödemesi yapacaktır. 1.000’e yakın Garanti BBVA şubesinden ve 5.200’ ü aşkın Garanti BBVA ATM’sinden emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğramanız yeter.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, en geç bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

MAAŞ FARKLI KURUMA TAŞINIRSA

Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığının farklı kuruma taşınması durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

Kuruşu kuruşuna çekim için Paracard’la işlem yapılmalı ve Garanti BBVA ATM’de Para Çekme Menüsü’nden “Bakiyenin tamamı” seçilmelidir. Bu uygulama, Garanti BBVA ATM’nin madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.