MHP'den Türk Eğitim-Sen'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata ve yönetim kurulu üyelerini sendikada ziyaret ettiler.

MHP'den Türk Eğitim-Sen'e Ziyaret

Görev geldiği gündün itibaren kurum, kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden MHP Konya İl başkanı Remzi Karaarslan, son olarak Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.

Misafirlerini kapıda karşılayan Türk Eğitim-Sen Konya 1 nolu Şube Başkanı Tanfer Ata, ziyarette yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. “ MHP Konya İl Başkanımız Remzi Karaarslan ve yönetim üyelerinin bizleri sendikamızda ziyaret etmeleri sahsımı ve yönetim kurulu üye arkadaşlarımı memnun etmiştir. Biz birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan yanayız. Birlik ve beraberliğimiz güç doğuracaktır. Elele verip Türkiye mize her konuda sahip çıkmalıyız.”dedi.

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan ise “ Sivil toplum kuruluşlarıyla hep birlikte çalışmak istiyoruz. Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şubemizi ziyaret etmek istedik ve bugün yönetim kurulu üyelerimizle birlikte buradayız. Bu nezaket ziyaretlerimizi bundan sonra sık sık yapmak arzusundayız. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Olumlu bir hava ve hoş sohbet şeklinde geçen ziyarette Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata, MHP İl Başkanı Remzi Karaarslan’a günün anısına bir plaket takdim etti.

Nezaket ziyareti günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile son buldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
saadet Eldemir
saadet Eldemir - 6 ay Önce

haberleriniz bizi ziyadesiyse aydınlatıyor ilkeli ve tarafsiz bir anlayisla insanları bigilendirdiginiz için emegi gecen tum çalışanlara teşekkür eder basarar dilerim.