1. HABERLER

 2. GÜNDEM

 3. Turkcell’den son 10 yılın kampanyası! Bütün kullanıcılara 5 GB internet verilecek…
Turkcell’den son 10 yılın kampanyası! Bütün kullanıcılara 5 GB internet verilecek…

Turkcell’den son 10 yılın kampanyası! Bütün kullanıcılara 5 GB internet verilecek…

Turkcell bedava internet kampanyaları ile 2020 yılında da ön plana çıkmış ve kullanıcılarının göz bebeği olmuştur. Sene boyunca yaptığı kampanyalar ile kendi adından söz ettiren operatör, hala kampanyaları ile ilgi çekmeye devam ediyor.

A+A-

İnternette zaman geçirmekten keyif alanların ilgisini çekecek kampanyalar arasında 5 GB bedava internet seçeneği bile bulunuyor. Bu yazımız içerisinde Turkcell operatöründe bulunan meşhur kampanyalardan bahsederek sizleri bilgilendireceğiz.

Turkcell Biz Ekip Oluştur İnternet Hakkı Elde Et

Turkcell bu kampanyası içinde kişilerden kendi ekiplerini oluşturmalarını istiyor. Bu ekiplerde en az 2, en fazla ise 5 kişi yer alabiliyor. Ekip içerisinde bulunan kişilerle ücretsiz olarak konuşma hakkı ve bütün aylar geçerli 1 GB bedava internet kazanmak mümkündür. Sevdiğiniz kişilerle kendinize bir ekip oluşturabilir ve bedava internet haklarından yararlanabilirsiniz.

Ekip kurmak için dijital operatör sistemine giriş yapabilir ya da direkt olarak ekibinize birilerini dahil edebilirsiniz. Ayrıca ekip içerisinde kişiler, birbirlerine internet haklarını da aktarabilirler. 25 yaş altı gençler için her aya 2 GB olarak internet hakkı sunulacaktır.

Turkcell Yeni Hat Kampanyası

Turkcell operatörü müşteri kitlesini arttırmak ve daha fazla kişi ile iletişime geçmek için 5 GB bedava internet kampanyasını başlatmıştır. Bu kampanya yalnızca yeni hat alan kişiler için geçerlidir.

Alınan hat aktif olduktan sonra kişiler kısa mesaj alanına gelerek HAT HEDITESI 5GB yazabilir ve 2020 numarasına gönderebilirler. Bu mesajın ardından kişiler hatlarına yükleme yaparak 25 TL ve üzerindeki her yükleme için toplam 90 gün geçerliliği bulunan 5 GB bedava internet kazanabilirler.

Yeni hat satın alma işlemi yapan ya da hattının geçişini gerçekleştiren kişiler, HOSGELDİN5GB yazabilir ve 2222 numarasına kısa mesaj gönderebilirler. Mesajın ardından kişilere aktivasyon mesajı gelir ve kişiler haklarını kullanmaya başlayabilirler. 100 SMS Bip uygulaması üzerinden ayrıca 500 dakika ve 1 GB internet kişinin hattına yüklenecektir. Yeni hat alınmasının ardından 30 gün boyu bu kampanyadan yararlanılabilir.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Bu kampanya için Turkcell şansa reklamlarına giriş yapabilir ve bunlar üzerinden internet alabilirsiniz. 1 GB ya da 2 GB bedava internet bu kampanya sonucunda kişinin hattına tanımlanır.

Reklama tıklayan kişinin önüne 6 farklı emocan gelir ve kişiler birisini seçer. Her emocanın altında bir internet hakkı bulunur. Her hafta bir kere tıklanarak, kişiler bu internet haklarından yararlanabilirler. Reklamları görmek için öncelikle operatörün sitesine girebilir ve reklamlara bu alanda giriş yapabilirsiniz.

Şansa reklam kampanyası 2020 yılının son gününe kadar geçerli olan bir fırsattır. Her hafta yalnızca bir kere bedava internet için kişiler şanslarını deneyebilirler. Faturasız ve faturalı bütün hatlar bu kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyası

Turkcell dijital operatör için bulunan platforma giriş yapan kişiler buradaki paketlerden birisini satın alabilirler. Satın alma işlemi esnasında kişiler kredi katı veya banka kartı kullanmalıdır, bu işlemin ardından kişilerin hattına 2 GB internet tanımlanır.

Kullanıcıların hattına tanımlanan bedava internet 30 gün boyunca geçerliliğini koruyacaktır. Herhangi bir abonelik mesajına gerek olmadan, sistem otomatik olarak 2 GB hediye internet verir.

Turkcell Bizce Bedava İnternet

Turkcell bu kampanyasını kadınlar için özel olarak çıkartmıştır. Kadınların özellikle internet üzerinde yaptıkları aramalarının bilgisi bulunan bu uygulama, telefona indirilir. Ardından kullanıcılar kupon birikimi yapmaya başlarlar. Kupon biriktiği zaman kişinin hattına hediye internet tanımlanır.

Uygulamaya düzenli olarak her gün giriş sağlayan kişiler bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirler.

Kupon sayıları ve yararlanabilecekleri internet hakları ise şu şekildedir;

 • Bir gün geçerli 2 GB internet için 15 kupon
 • Bir gün geçerli 3 GB internet için 30 kupon
 • Bir gün geçerli 5 GB internet için 45 kupon
 • Bir hafta geçerli 2 GB internet için 60 kupon

Bip Kullanma Kampanyası

Bip kullanan aboneler bedava internet hakkından yararlanabilirler. Bip uygulamasında yıldız olan kişiler bedava olarak 1 GB ve 2 GB internet hakkı elde edebilirler. Uygulama içerisinde kişinin yıldız olması için bir hafta içerisinde amaçladığı mesaj sayısına en çok ulaşan kişi olması gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra kullanıcılar, Bip yıldızları alanına girebilir ve yarışı izleyebilirler. Grup halinde ya da bireysel olarak atılan mesajlar bu haklara dahildir. Bir hafta için;

 • 100
 • 250
 • 500
 • 750
 • 1000
 • 1200
 • 1500
 • 2000
 • 2500
 • 4000
 • 5000
 • 10000 sayılarında hedeflere ulaşan kişiler bedava internet hakkı elde ederler.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet

Turkcell yeni yılda ilk olarak bu fırsatı kullanıcılarına sunmuştur. İlk bir sene için taahhüt veren faturalı kullanıcılar bu haklardan yararlanabilir. Yalnızca faturalı hatların yararlanabileceği bu kampanya, 30 GB olarak kişinin hattına tanımlanır. FIRSATGB yazılarak 2200’a gönderen kullanıcılar bu haktan yararlanabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu 1 GB ve 5 GB

Turkcell bu kampanya ile bütün kullanıcılarına anlık olarak hediyeler sunuyor. Uygulama üzerinden hediye havuzu alanına giriş yapan kişiler, hatlarına tanımlanacak olan 1 GB bedava internet hakkını kullanabilirler. Bu internet hakkı kullanıcılar arasında gönderilebilir ya da kişinin hattında kullanım sağlanabilir.

Hediye havuzu alanı, kullanıcılara başka hediyeler ve kampanyalar da sunar. Ayrıca bu alan içerisinden 5 GB bedava internet hakkı elde etmek de mümkündür. Kişilerin tek yapması gereken, cihazları üzerinden buraya giriş yapmaktadır.

Turkcell Super 2 GB Bedava İnternet

Kontrat ya da taahhütü bulunmayan bütün kullanıcılar için geçerli olan bir kampanyadır. Kullanıcıların bir sene kalma taahhütü sonrası her ay 2 GB olarak bedava internet hakları hatlarına tanımlanır.

Turkcell Web 1 GB

Yalnızca faturalı hat kullanan bireysel aboneler bu haklardan yararlanabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için kullanıcının Uçuran paketlerinden birisini satın alması yeterlidir. Satın alma işlemi sonucunda 30 gün geçerli 1 GB internet kullanıcının hattına tanımlanır.

Turcell Rahat Kampanya

Yeni olarak Turkcell kullanıcı olan kişiler bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat paketlerinden birisine geçen kişiler 1 GB internet hakkı kazanıyorlar. 12 ay boyunca, her ay Rahat paket alımında kullanıcılara bu internet hakkı veriliyor.

Turkcell Kim 1 GB İster Fırsatı

Kullanıcılar Bip uygulamasında yapılan Kim 1 GB İster yarışması içerisine katılım sağlayarak ve bu internet hakkını elde edebilirler.

Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yüklemeye 1 GB

Paycell kart kullanan aboneler bu haklardan yararlanabilirler. 50 TL yükleme yapan kullanıcılar her yüklemelerinde 1 GB, toplamda ise 3 GB bedava internet kazanabilirler.

Paycell Kart 100 TL Harcamada 500 MB

Paycell kart kullanıcısı olan kişiler 100 TL yaptıkları harcamalar için 500 MB bedava internet alıyorlar.

Her Gol İçin 100 MB Bedava İnternet

Takım tutan kişiler Goller Cepte isimli uygulamayı indirebilir ve seçtikleri maçların takibini sağlayabilirler. Uygulamanın indirilmesinden sonra Her Gol 100 MB isimli alana girerek maçlarını tercih edebilirler. Bu seçimin ardından kişiler her gol için 100 MB internet hakkı elde ederler. Eğer maçta gol olmaz ise, kişiler 100 MB internet hakkını yine de kazanırlar.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Kampanyası

4 büyük takımdan herhangi birisini tutan kişiler Goller Cepte uygulamasının takımına özel olan kategorisini indirebilirler. Bu indirme gerçekleştikten sonra kullanıcıların hattına 500 MB bedava internet hakkı tanımlanır.

Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB

Faturalı hat sahipleri, faturaları için verdikleri otomatik talimat sonucunda yaptıkları her ödeme için 5 GB internet kazanırlar.

GNÇ Çatlat Fırsatı

GNÇ abonelerine özel olan bu fırsatta, kullanıcıların GNÇ uygulamasını telefonuna indirmesi gerekiyor. Çatlat alanına kişiler girerek iki tane yumurtayı kırmalıdır. Bu işlemin ardından gelecek bedava internet hakkını hangi günler içerisinde kullanmak istediği kişiye seçenek olarak sunulur. Kişiler her belirlediği tarihte uygulamaya girerek, bedava internet hakkını elde edebilir.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet

Dergilik uygulamasına son 365 gün içerisinde giriş yapmayan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Uygulama telefona indirilir ve giriş yapılır. Ardından kişiler 7 gün geçerli 1 GB bedava internet hakkı elde ederler.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.