İğrenç Detaylar Ortaya Çıkıyor

​​​​​​​Dün sabah saatlerinde Adnan Oktar ve beraberindekilere yapılan şok baskın sonrası detaylar ortaya çıkmaya başlıyor.

İğrenç Detaylar Ortaya Çıkıyor

Dün sabah saatlerinde Adnan Oktar ve beraberindekilere yapılan şok baskın sonrası detaylar ortaya çıkmaya başlıyor. Çocuğun cinsel istismarı, ajanlık başta olmak üzere Oktar ekibine yönelik yapılan suçlamalar nedeniyle 35 kadının şikayetçi olduğu, bunlardan 15’inin çocuk olduğu ortaya çıktı.

Yaşları 7 ile 11 arasında değişen çocukları istismar eden ve sistematik bir biçimde tecavüz eden üyelerin FETÖ tarafından korunduğu ve FETÖCÜ hakim ve savcılar nedeniyle bugüne kadar haklarında işlem yapılmadığı iddia edildi.

Kadınları Fuhuşa Zorluyorlar

Önce ekipteki bir kişi kadınları kandırıyor ve bir süre lüks hayat yaşatıyor. Daha sonra tecavüzler başlıyor ve kadının direnci kırılıyor. Çeşitli ilaçlar verilerek kadının cesareti de ortadan kalkıyor. Sonrasında ise çeşitli villalarda yaşatılan kadınların günlük yaşamdan haberdar olmamaları sağlanıyor. Özellikle maddi sorunu olan kızların seçildiği bu sistemde bazı kadınların 5 yıldır neler olup bittiğini dahi bilmedikleri ifade edildi.

Bazı çocukları annelerinin örgüte teslim ettiği ifade edildi ve bunun üzerine o anneler hakkında da soruşturma açıldı.

Kadınlara Estetik Yaptırıyor

Adnan Oktar’ın kedicikleri olarak adlandırılan kadınların da neden birbirlerine benzedikleri açıklandı. Adnan Oktar’ın ince belli, dolgun dudaklı kadınlardan hoşlanması nedeniyle kadınlara estetik operasyon yaptırdığı ortaya çıktı. Örgütten daha sonra kaçan kişilerin itiraflarına da yer verilen operasyonda müşteki sayısı oldukça fazla.

Kadınlara Şiddet ve Ceza

Sisteme karşı çıkan kadınlara şiddet, kaş kazıtma saçları kazıtma gibi cezalar veriliyor. Bu şekilde korkutularak sindirilmeye çalışan kadınlar örgütün turnike sistemi adı verilen sistemine mahkum oluyor. Çeşitli imamlıkların da ortaya çıktığı bu sistemde kadınlar ve erkekler için farklı derecelerde örgütlenme olduğunu da ortaya çıkardı. Zanlıların sorguları devam ediyor ve kadın ve çocuklara yaşatılan esir hayatıyla ilgili birçok detay her dakika gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 14:38
YORUM EKLE