Havaalanı'nda bir kişi Kapalı çalışanlara hakaret etti.

Sosyal medyada paylaşılan videoda bir kişi İzmir'den İstanbul'a geldiğini ve her yerde kapalıların çalıştığını belirterek Kapalı bayanlara hakaret etti.

Sosyal medyada ortaya çıkan iğrenç görüntülerde, henüz kimliği belirlenemeyen bir şahıs başörtülülere hakaretler yağdırdı. Başörtülülere "böcek ve ninja" vb hakaretlerde bulunan şahsın İzmir'den İstanbul'a gittiği öğrenildi.

Twitter üzerinden paylaşılan videoda, kendisini sözde Atatürkçü olarak gösteren bir kişi İzmir'den İstanbul'a geldiğini söyleyedi, bütün çalışanların kapalı olduğunu belirterek hakaret etti. Kendisini çektiği videoda kapalı çalışanlara hakaret eden şahıs; 

"İzmir'den geldim ama inanamazsınız şaka gibi, İranamı geldim Türkiyeyemi geldim bilemiyorum. Öyle bir ülke olarak geriye gidiyoruzki umarım bir yerlerde o sarı kurdumuz ülkemizi kurtaran Mustafa Kemal Atatürk'e bir yerde rastlarız. Arkadaşlar heryer kapalı, görevli kapalı, su satan kapalı, bilet kesen kapalı herkes kapalı. Bir çarşafa girmedikleri kalmış." gibi ahlaksızca ifaderler kullandı.

ÜLKEYİ TERK EDECEKMİŞ!

Kamerasına ve takipçilerine kin kusan B.K videoda İzmir'den geldiğini söylüyor ve arkasından geçen başörtülü kadına da hakaretler yağdırdıktan sonra ülkemize yönelik de çirkin ifadeler kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 09:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat bulut
Murat bulut - 3 ay Önce

halkı kin ve düşmanlığa sevketmekten ve hadsizce hakkı olmadığı halde kapalı insanlara hakaret etmekten yargılanmalı

Ahmet inci
Ahmet inci - 3 ay Önce

Bence Venezuelada katliam yapanla hiç bir farkı yok bu islam düşmanın

Zeynep Yilmaz
Zeynep Yilmaz - 3 ay Önce

Farklılıklara tahammülsüzlüğün, inançlara saygısızlığın, hakaret etme terbiyesizliğinin, bölücü ve ayrıştırıcı zihniyetin sıradan bir örneği... kendinin de ifade ettigi gibi cek git bu topraklardan zira yakismiyorsun. Şehit kanlariyla sulanmis topraklarin ekmegini yemeye suyunu icmeye de hakkin yok. Ayrica insanlara yaptigin "tipsiz" yakistirmasi senin gibi bir tipin ağzindan duyulunca cok ironik oldu.