Erdoğan: Her Olduğumuz İşi En İyi Şekilde Yapacağız

Erdoğan: Her Olduğumuz İşi En İyi Şekilde Yapacağız

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da konuştu. Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı ile birlikte bölgede sınırdan teröristleri arındırdığını açıkladı. Erdoğan, bölgeye askerleri ziyaret etmek ve Erdoğan'ın konuşmasını dinlemek için gelen sanatçılar sonrasında ise "Askersek en iyi askerlik yapacağız, sanatçıysak sanatın en iyisini yapacağız. Başka türlü milletimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmiş olmayız. Sizler buradaki dik duruşunuzla gerçek sanatçılar, gerçek sporcular olduğuınuzu gösterdiniz. Askerlerimize desteklerini gösterdikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin son dönemde milli ve yerli olarak kendi silahını kendisinin üretebilir hale geldiğini belirten Erdoğan, bu konuda her geçen gün savunma sanayii alanında daha fazla gelişmelere imza attıklarını, AK Parti iktidarı döneminde savunma alanında çok daha fazla ilerleme yaşandığını açıkladı. Seda Sayan, Ajda Pekkan gibi ünlü isimler ise Erdoğan'a eşlik etti.

17 Terörist Etkisiz Hale Getirildi


Erdoğani, 17 teröristin Amanos'ta bir hafta içerisinde etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Terör örgütlerine göz açtırmayan Türk askerinin ise bölgede aktif olarak sınırı koruduğu, bununla birlikte Erdoğan'ın özel olarak havadan ve karadan korumaları tarafından korunduğu basına yansıdı.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 20:30
YORUM EKLE