Didem Yılmaz Arslan'dan Ahmet Hakan'a gönderme

İmamoğlu ile Yıldırım'ın canlı yayındaki moderatörü belli oldu. Didem Arslan Yılmaz'dan, "Bu süreçte dost görünen ikiyüzlüleri tanıdım" açıklaması geldi.

Didem Yılmaz Arslan'dan Ahmet Hakan'a gönderme

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının katılacağı ortak canlı yayının kimin sunacağı ve ne zaman yapılacağı belli oldu.

16 Haziran'da İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde yapılacak olan yayın uzun süredir tartışma konusu olmuştu.

İki adayın canlı yayına çıkmalarını ilk olarak Habertürk sunucusu Didem Yılmaz Arslan söylemiş ve bu istek üzerine CNN Türk sunucusu Ahmet Hakan'dan eleştiri gelmişti.

Ahmet Hakan, Hürriyet gazetesindeki bir yazısına Arslan'ı hedef alarak; “Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun yapacakları tartışmanın kendi programında gerçekleşmesi için… Resmen ve alenen… Ayılıyor, bayılıyor, ölüyor, bitiyor. Yahu bacım! Madem üç kuruşluk reyting için bu kadar çirkinleşeceksin… Al senin olsun!” ifadelerini kullandı.

"BU SÜREÇTE İKİYÜZLÜLERİ TANIDIM"

Bütün bu tartışmaların ardından canlı yayını İsmail Küçükkaya'nın yöneteceği belli oldu. Konuyla ilgili Didem Arslan Yılmaz'dan açıklama geldi. Yılmaz paylaşımında İsmail Küçükkaya'yı tebrik ettikten sonra, "Bu süreçte tek kazancım, dost görünen ikiyüzlüleri tanımak oldu. Meslekteki ve bu  süreçteki tanıklıklarımı çoook  ilginç ayrıntıları yazmakta olduğum kitabımda okuyacaksınız..." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 11:22
YORUM EKLE