Afganlar Akın Akın Türkiye'ye Geliyorlar!

Afganlar Akın Akın Türkiye'ye Geliyorlar!

Türkiye, son yıllarda sürekli olarak yasadışı göç alan ve bölgede en fazla mültecinin bulunduğu ülke olarak tanınıyor. Güvenlik konusunda yurt genelinde kayıtdışı göçmenler dolayısı ile kritik düzeyde tehlike yaşanırken, hayatın her alanında bu tehlike devam ediyor. Türkiye'de bulunan Suriyeli mültecilerin kayıt altında olmasından dolayı bir takım olaylarda yakalanma şansları daha yüksek olmasına rağmen Afgan mültecilerin ise kayıtdışı olmalarından dolayı hırsızlık, fuhuş, dilencilik ve gasp gibi olaylarda ilk sırada bulundukları, bu konuda hükumet kanadından nasıl adımlar atılacak olduğunun bilinmediği belirtiliyor.

Hükumet kanadından bu tür yasadışı kişiler hakkında geçiş bölgelerinde önlemler alınması vatandaşların talebi iken, bazı mültecilerin kaçakçılara binlerce dolara para ödedikleri, daha sonrasında ise Türkiye'de dolandırıcılık ve diğer alanlarda para kazanıp vatandaşları mağdur etmelerinin, canını yakmalarının ardından Yunanistan ve AB ülkelerine gitmek için yola çıktıkları belirtiliyor.

Çocuğa Tecavüz Edeni, Dolandırıcısı Türlü Türlü!


Afgan, Suriye, Pakistan ve Iraklı mültecilerin Türkiye'de güvenliği bozdukları, AK Parti seçmenlerinin dahi mültecilerin gönderilmesi konusunda istekleri olduğu ve bu konuda hükumetin ne zaman mültecileri gönderecek olduklarını merak ettikleri medyaya yansıyor. Zira mültecilerin tecavüz, gasp ve diğer her türlü alanda boy gösterdikleri biliniyor.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 23:33
YORUM EKLE