Adnan Oktar ve Kediciklerine Operasyon: 235 Gözaltı

Adnan Oktar ve kediciklerine yönelik olarak yapılan dev operasyonda 106 kadın toplam 235 kişi gözaltına alındı.

Adnan Oktar ve Kediciklerine Operasyon: 235 Gözaltı

Kaçmaya çalışırken yakalanan Adnan Oktar ise “bu operasyonlardan Tayyip Bey ve İçişleri Bakanlığının haberi olduğunu sanmıyorum, ben AK Parti’ye oy verdim şaşkınım” diyerek yeni bir skandala imza attı. Askeri casusluktan çocukların cinsel istismarına uzanan geniş bir suçlama listesi ile suçlanan örgüt, Üsküdar’da lüks bir villada yakalandı.

Çocuklara Cinsel İstismarla Suçlanıyor

İstanbul polisi Adnan Hoca olarak ünlenen ve kedicikler olarak bilinen kişilere yönelik, çocuğun cinsel istismarı, siyasi ve askeri casusluk, reşit olmayanla cinsel ilişki, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, halkı askerlikten soğutma, dolandırıcılık, iftira, çocuk kaçırma, nitelikli dolandırıcılık, belgede sahtecilik suçlamalarından baskın yapıldı.

İstismara Uğrayan Çocuklar Kan Dondurdu

Yaşları 11 ile 18 arasında değişen çocukların da aralarında bulunduğu birçok kadının erkeklere satıldığı ve tecavüze uğradığı ortaya çıktı. Ayrıca reşit olan kadınların da tecavüze uğradığı öğrenildi. Bu şok ayrıntılar üzerine hastaneye götürülen ve sorguya alınan çete lideri Adnan Oktar, İngiliz istihbaratı bizi yakaladı. Kırgın değilim ama şaşkınım Tayyip Bey’in bu işten haberi olduğunu sanmıyorum. İngiltere bize operasyon yapılmasını istiyordu onlar yaptırdı diyerek tuhaf bir açıklamada bulundu.

Bilgisayar ve Belgelere El Kondu

Sabahın erken saatlerinde başlayan baskın sonucu bilgisayar ve belgelere el koyan polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Emniyet biriminin açıklamaları olan bu suçlamalarla ilgisi bulunan 235 şüphelinin gözaltına alındığının açıklanması gündeme bomba gibi düştü. Özellikle çocukların cinsel istismarı suçlamaları ve tecavüz iddiaları daha önce de birçok TV kanalına katılan kediciğin ifadesinde yer almıştı. Olayların aslı emniyet sorgusu ve mahkemeye çıkarıldıktan sonra ortaya çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 13:41
YORUM EKLE