Paykwik Hakkında Merak Ettikleriniz

Paykwik bir ödeme yöntemidir. Ödeme yönteminin kullanılması için ise öncesinde satın alınması gerekiyor.

Paykwik Hakkında Merak Ettikleriniz

Satın alma işlemini, ödeme yapacağınız kartı satın almak olarak düşünün. Sanal bir kart ile ödeme yapacak olduğunuzdan, elinize aldığınız kartın şifresi ulaşıyor. Şifre canlı destek ya da iletişim bilgileriniz üzerinden telefonunuzla ulaştırılabilir. Şifre ile yapılan ödeme biçimidir. Paykwik hakkında diğer merak ettikleriniz aşağıda verilmiştir.

Paykwik Nedir? Nasıl Alınır?

Ön ödemeli kart, şifreli kart gibi açıklamaları var. Direkt olarak size verilen şifre ile yapılan ödeme olarak düşünebilirsiniz. Şifrenin güvenliği, şifrenin size ulaştırılmadan sonra tamamen sizin elinizdedir. Kimseyle paylaşmamanız yeterli olacaktır. Ardından ödeme yöntemlerinde satın alma için kullanabilirsiniz.

Paykwik satın almak;

Satın alma işleminiz için siteye giriş yaptığınızda, direkt olarak şifrenizde olmasını istediğiniz tutara göre seçim yapacaksınız. Anında ödeme yaparak, öncesinde ödemiş olduğunuz tutar ile aldığınız şifre, sizin diğer işlemlerinizde kullanılıyor olacak. Paykwik al işleminin tamamlanmasından sonra dilediğiniz gibi sitede şifre ile ödeme yapabileceksiniz. Şifrenin girilmesi, doğru ve eksiksiz yazılması ile ödemenizin onaylanması demek olacak. Son derece basit bir işlem olduğundan satın alma işlemini tamamlayarak, sonrasında ki tüm ödemelerinizde sadece tekbir şifre ile işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Paykwik Kullanmak Güvenli mi?

Güvenli mi? Online işlemlerde en güvenilir yöntem hangisidir? Sık sık sorulan sorular arasında olduğu görülür. Bakıldığında ön ödemeli kartlarda, sizden istenen farklı bir bilgi olmadığından, şifrenin herhangi bir banka hesabı ile ilişiği olmadığından son derece güvenli şekilde ödeme yapmanın kapılarını sizlere açıyor. Bu sebeple güvenli mi sorusunun yanıtına evet denebilir. Bunun dışında fiyatlarda sağlanan kolaylık sayesinde ise direkt olarak Paykwik fiyatları ile de avantajlı olacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 09:58
YORUM EKLE