Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu Tekrar eden T.C Kimlik Numaraları hatası

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusunda Tekrar eden T.C Kimlik hatası adeta çıldırttı. Başvuru yapan kullanıcılar daha önce başvurmadığı halde bu hatayı almaya başladı.

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu Tekrar eden T.C Kimlik Numaraları hatası

Hatanın nedeni sistemsel olarak biliniyor.Günümüz teknoloji çağı olduğu için hemen işimizi internetten yapıyoruz fakat böyle sistemsel hataları almamız normal karşılanmalı. Son zamanlarda Ön başvuruda tekrar eden T.C kimlik numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez isimli hata çoğu kişinin canını sıkmaya ve çaresiz bir hale gelmeye başladı.

TEKRAR BAŞVUR

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusunda tekrar eden T.C kimlik numarası bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez hatası veriyor. Daha önce hiç bir başvuru yapmadıysanız ve Ön başvuruda tekrar eden T.C kimlik numarası bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez hatası alıyorsanız yapmanız gereken işlemler nedir? Bu sorun sistemsel kaynaklı olduğu için bir süre beklememiz gerekiyor ve daha sonra tekrar başvuru yapmamız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 06:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN İHSAN TEKİN
HÜSEYİN İHSAN TEKİN - 4 ay Önce

Sadece başvuru yapan kişilerin bilgileri girilince kabul ediyor birlikte yaşadığı hane halkı ile giriş olunca hata geliyor bilgilerinize

tayfun mumcu
tayfun mumcu - 4 ay Önce

Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez.yazısı çıkıyor bi türlü olmuyor kaç sefer denedim olmadı ve hep aynı hata veriyor.

Engin
Engin - 4 ay Önce

Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez.
Hatası alan arkadaşlar.
aynı hatayı bende aldım sonra çözeme ulaştım yaptığım hata şuydu bana evlimisin ve çocuk sayımı sordu cvp ları verdim sonrasında aile içinde yaşayanların ekle diye bi yer vardı bende eşimi ve çocuklarımı ekledim asıl hata bu arkadaşlar oraya ailemizde eş ve çocuklarımız haricinde yaşayanları eklememizi istiyor örnek baba anne gibi eş ve çocuklar haricindeki kişilerin bilgilerini girip ekleme yapmamız gerekiyor eş ve çocuklar haricinde evinizde kimse sizinle yaşamıyorsa lütfen orayı atlayınız sorun çözülecektir.
Umarım yararlı olur.

Bahadir
Bahadir - 4 ay Önce

Yapiyoruz yine olmuyorr

Said
Said - 4 ay Önce

Gün içerisinde farklı saatlerde tekrar denedim hepsinde aynı uyarıyı alıyorum

Yasemin
Yasemin - 4 ay Önce

Tekrar denedik fakat hala aynı hatayı veriyor

Salih Yıldız
Salih Yıldız - 4 ay Önce

Onay kutusu vs işaretlemedin diyor ama tekrar girmeme izin vermiyor ben de bu ülke vatandaşıyım yararlanmak istiyorum

Nufu
Nufu - 4 ay Önce

Ben de tek kendimi sectim oldu umarim onuda yalan beyan diye reddetmezler