Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ya işçiler tüm sıkıntıları aktardı.

İŞKUR bünyesinde çalışan işçiler Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla'yı ziyaret etti. İŞKUR TYP Çalışanları Türkiye Genel Platformu Başkanı Esra Çaycı ve LB Haber Taşeron İşçiler Platformu Başkanı Levent Baş İsrafil Kışla'ya tüm taşeronların sıkıntılarını aktardı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ya işçiler tüm sıkıntıları aktardı.

İŞKUR Bünyesinde Toplum Yararına Çalışma kapsamında çalışan işçiler sıkıntılarını dile getirmek için Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla ile görüştüler.

Görüşmede 696 KHK ile taşeron düzenlemesinde kadro dışı bırakılan işçilerde konuşuldu. Yüzde 70'e takılan ve kadro alamayan işçilerin kapsam dışı kaldıklarını ve sorunlar yaşadıklarını dile getirdiler.

Esra Çaycı toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı sayın  İsrafil Kışla beyfendinin  güler yüzlü karşılaması ve misafir perverliği için kendilerine çok teşekkür ederiz .Bizi bu şekilde karşılayıp tüm sıkıntılarımızı dinlediği ve yaşanan magduriyetler için gerekli çalışmaların yapılması için elinden geleni yapacağı sözü veremesi bize büyük bir umut oldu." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE