1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. Kredi kartı borcu olan vatandaşlar artık düşünmesin! İNG TEB, Garanti, Akbank Finansbank'tan 50 Bin TL borç kapatma kredisi müjdesi geldi!
Kredi kartı borcu olan vatandaşlar artık düşünmesin! İNG TEB, Garanti, Akbank Finansbank'tan 50 Bin TL borç kapatma kredisi müjdesi geldi!

Kredi kartı borcu olan vatandaşlar artık düşünmesin! İNG TEB, Garanti, Akbank Finansbank'tan 50 Bin TL borç kapatma kredisi müjdesi geldi!

Finansbank, TEB, Garanti, Akbank, borç kapatma kredisi imkanı veriyor. Kredi kartı kullanım oranlarının çok yükselmesinin sonrasında fertlerin borçları da yükseldi.

A+A-

Farklı bankalara ait kredi kartlarını kullanan ve borçları dağılan yurttaşlar amacı ile Finansbank, TEB, Garanti, Akbank, borç kapatma kredisi imkanı veriyor.

Bu kredi imkanı ile yurttaşlar borcunu tek bir ödeme altında toplayabilir ve aylık ödeme ile borcunu kapatabilirler. Salgın döneminde işten çıkarılan ve parasal zorluklar çeken kişilerin, değişik bankalara yüksek miktarda borcu bulunduğu ifade ediliyor. Kredi kartı kullanım oranlarının çok yükselmesinin sonrasında fertlerin borçları da yükseldi. Bu yarıyılda harcalamaları bu sebeple kredi kartı borçları artan alıcılar dağınık borçları ödemekte zorluk çekiyor.

Farklı bankalara ait kredi kartlarını kullanan ve borçları

dağılan yurttaşlar amacı ile Finansbank, TEB, Garanti, Akbank, borç kapatma kredisi imkanı veriyor. Bu kredi imkanı ile yurttaşlar borcunu tek bir ödeme altında toplayabilir ve aylık ödeme ile borcunu kapatabilirler. Salgın döneminde işten çıkarılan ve parasal zorluklar çeken kişilerin, değişik bankalara yüksek miktarda borcu bulunduğu ifade ediliyor. Kredi kartı kullanım oranlarının çok yükselmesinin sonrasında fertlerin borçları da yükseldi. Bu yarıyılda harcalamaları bu sebeple kredi kartı borçları artan alıcılar dağınık borçları ödemekte zorluk çekiyor.

İNG Borç Kapatma Kredisi

Kredi borcunu ING'ye taşıyanlar %1,54'ten başlayan faiz oranlı kredilerimize başvurarak farklı bankalara olan borcunu kapatabilirler. Borç Transferi kampanyası ile mevcut kredilerinizi tek bir yerde toplayıp vadelerini ve aylık taksit tutarlarını yapılandırabilir, ödemelerinizi de yine tek biyerden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank bu tür durumda olan müşterilerine borç transfer kredisi olanağı sağlıyor. Banka özellikle birden çok kredi kartı kullanan, borçlarını ödemeyen, borcunu dönüşümlü olarak kapatmaya çalışan müşterilerine 20.000 TL kredi imkanı sunuyor. Bankanın sunmuş olduğu bu kredi imkanında, müşterilerin tüm kredi kartı borçları kredi kapsamında kapatılıyor.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar

Garanti BBVA, Denizbank, İNG Bank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı kredi Bankası ve Aktif Bank kredi kartı borcunu yapılandırabilir. Bu bankaların dışında Akbank'ta müşterilerine 1 sene vadeli 20.00 TL limitli kredi kartı borçları adına yapılandırma kredisi veriyor..

Borç Kapatma ya da Transfer Kredisi İçin Aranan Şartlar Nelerdir?
Borç kapatma kredisi almak isteyenler yukarda belirtilen bankalara giderek müracaat yapabilirler. Bu bankaların genel itibari ile aradığı şartlar borçlarla ilgili yasal takibin olmamasıdır. Banka borcunuz yüzünden herhangi bir yasal sürecin başlatılmamış olması gerekiyor.

Ayrıca bu bankalar sizden gelir belgesi de istemektedir. Gelir belgesi ile beraber ve yasal süreç içerisinde değilseniz borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz. Borç kapatma kredisinin taksitleri gelir belgenize göre düzenlenir ve maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde hesaplanır.

Ayrıca bu bankalar sizden gelir belgesi de istemektedir. Gelir belgesi ile beraber ve yasal süreç içerisinde değilseniz borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz. Borç kapatma kredisinin taksitleri gelir belgenize göre düzenlenir ve maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde hesaplanır.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Birçok vatandaş bankalara borcunu ödemekte zorlanmakta ve birden çok bankaya borcu bulunur. Her bankaya ayrı tarihlerde borç ödeyen vatandaş, maddi ve manevi olarak yorulmaktadır.

Hem maddi açıdan hem manevi açıdan rahatlamak için borç kapatma kredisi verileceği bazı bankalar tarafından açıklandı. Bu kredi ile tek bir banka üzerine borçlanacak ve borçlarınızu tek bir bankaya belirlenen bir gün içinde ödeyebileceksiniz. Her ay farklı bankalara farklı günler içerisinde para yatırmak sizi yorabilir..

Hesabınızı yapmakta zorlayabilir ve ekonomik açıdan düşüşe geçmenize neden olabilir. Bu sebeple borç kapatma kredisi alarak borçlarınızu bir bankanın altında toplayarak daha rahat hesap kitap tutabilirsiniz..

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.