1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. Halkbank'tan müjde üstüne müjde! Geliri 3500 TL Üzeri Olan bütün Herkese 75.000 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor...
Halkbank'tan müjde üstüne müjde! Geliri 3500 TL Üzeri Olan bütün Herkese 75.000 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor...

Halkbank'tan müjde üstüne müjde! Geliri 3500 TL Üzeri Olan bütün Herkese 75.000 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor...

Vatandaşların özel ve sürpriz kredilerin daimi olarak özel bankalar tarafından iletildiğini belirtmesi üzerine kamu bankaları bu konu ile alakalı ciddi adımlar atmaya başladı. Atılan adımlar sonucunda bankaların bir hayli büyük kampanyalar sunduğunu

A+A-

Halkbank 3500 TL Üzeri Geliri Olan Herkese 75 Bin TL Faizsiz Kredi Verilecek Halkbank son yılların en büyük ve en cazip ayetlerinin bir tanesini vermeye hazırlanıyor. Son zamanlarda bankaların peşi sıra faizsiz kredi açıklamalarının arkasından Halkbank Bu çıtayı biraz daha yükselterek daha cazip ve daha şartları düzgün olan bir krediyi yurttaşlara sunacağını belirtti.

Vatandaşların özel ve sürpriz kredilerin daimi olarak özel bankalar tarafından iletildiğini belirtmesi üzerine kamu bankaları bu konu ile alakalı ciddi adımlar atmaya başladı. Atılan adımlar sonucunda bankaların bir hayli büyük kampanyalar sunduğunu gören Halk Bankası daha çok büyük bir kredi ile beraber yurttaşlara karşısına çıktı ve 3500 TL ve üzeri geliri olan herkese 75 bin TL faizsiz kredi vereceğini duyurarak bir hayli çok büyük bir kampanya başlattı.

Kredi kampanyası Türkiye'de bir ilk

Açıklamalı yetkililer ve bu konu ile alakalı kredi uzmanları böyle bir kredinin önceden Türkiye'de verilmediği ve cumhuriyet tarihi boyunca böyle bir şansın bir daha karşılanamayacak bileceği ve böyle bir cazip kredinin Mutlak surette değerlendirilmesi gerektiği ile alakalı fikir birliğine vardılar. Yapılan değerlilerinden yalnızca yurttaşların ihtiyaçları olan kısmını değil ihtiyaçları olmayan yurttaşların bile bu krediyi değerlendirmeleri sonucunda yatırımlar yapabilecekleri ve bu yatırımlar sonucunda hayatlarının dönüm noktasını başvurabilecekleri ile alakalı bir algı var.

Feridun koşullarını duyan ve gören yurttaşlar borcunu kapamak noktasında önemli bir adım olduğunu ve bu Kredi ile beraber uzun süredir yüksek faiz ödemek de oldukları borcunu kapatabileceklerini ve bu borçlardan kurtulmak sureti ile de daha rahat ve daha hoş ve hayata kavuşacaklarını belirtiler.

Herhangi bir borcu olmayan ve yatırım yapmak isteyen yurttaşlar ise de bu krediyi değerlendirmek istediklerini açık bir biçimde ifade ettiler. Yapılan açıklamalar çerçevesinde konuyu değerlendiren yurttaşlar uzun süredir akıllarında olan bir takım projelerin bu Kredi ile beraber hayata geçebileceği ve bu cazip krediyi sunmuş olan Halkbank kadar çok büyük bir teşekkür ve milletlerin olduğunu belirttikleri anlaşılıyor.

3500 TL üzeri geliri 75000 TL

Kredinin koşulları ise oldukça basit ve anlaşılır olduğu görünüyor. Genel olarak sigortalı bir işte çalışma koşulları bir yerde çalışıyor olma durumu bankalar tarafından aramakta olan şartlar arasında yer alıyor yasada banka bu konuyu bir adım öteye taşıyarak 3500 TL ve üstünde geliri bulunan herkezin bu durumu ispatlanması durumunda 75000 TL ile kredi direk şekilde alabileceği ve bu konu ile alakalı kendilerinden diğer bir şart talep edilmeyeceği belirtildi.

Kısa süre içinde sosyal ağ içinde ve diğer forumlarda bir tanesi olan bu Kredi pek çok kişinin ilgisini çekti ve müracaat noktasında bir hayli çok büyük bir rekor kırıldı. Kredinin açıklamasından saatler sonra yüz binlerce kişinin krediye başvuru yaptığı ve müşteri hizmetlerini ve banka yetkililerinin bu konu ile alakalı talepleri karşılayamadığı ve bu nedenle de bir hayli büyük gecikmeler yaşandığı biliniyor.

Konu dışında bankaya ulaşmak isteyen ve farklı mişleri olan yurttaşların bankaya dakikalar boyunca ulaşamama nedeni olarak da eksiksiz olarak bu kredinin verilmiş olması gösteriliyor. Örneğin kredi kartı ile alakalı bir sorun yaşamakta olan yurttaşların müşteri hizmetlerine bağlanma süresi bu krediden dolayı 15-20 dakikaya kadar uzayabiliyor.

Kredi müracaatları ne zaman bitecek

Kredi müracaatsunun ise yoğun talepten dolayı verilmeden akrabasından kaynaklı olarak yakın zaman içinde tamamlanacağı bildirildi. Yaklaşık 5 gün kadar bu Kredi kampanyasını devam edeceği ve 5 gün sonrasında bu kredilerin biteceği yetkililer tarafından iletildi. Bu nedenle Halkbank tarafında 75 bin TL almak isteyen yurttaşların koşulları karşılamaları durumunda bir an evvel bankaya ulaşarak bu krediye müracaat sağlamaları ve krediye almaları bekleniyor.

Belirtilen zamanın geçmesini sonucunda kredisini alamayan yurttaşların ise bu konu ile alakalı dikkatli olmaları ve surenin geçmemesi halinde müracaat gerçekleştirmeleri Tavsiye edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.