1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası 3 Banka rakiplerine meydan okudu! 20 Bin TL destek kredisi veriyor!
Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası 3 Banka rakiplerine meydan okudu! 20 Bin TL destek kredisi veriyor!

Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası 3 Banka rakiplerine meydan okudu! 20 Bin TL destek kredisi veriyor!

Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Şekerbank müşterileri 3 ay ödemeli gereksinim kredisi kullanabiliyorlar. 3 ay ertelemeli krediye TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgisiyle müracaat yapılıyor. Banka bütün detayları açıkladı.

A+A-

En çok ilgi gösterilen kredi ürünleri 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi kampanyaları oluyor. Borçlarından kaynaklı bir çıkış yolu arayan vatandaşlar gereksinim kredisi kullanıp borçlarını ötelemek istiyorlar. Bankaların kredi kampanyaları acil nakit gereksinimi olan vatandaşlar doğrultusundan yakından takip ediliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaptı. Banka, 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi kampanyasını duyurdu. Buna göre, gereksinim kredisi çekenler 3 ay sonra ödemeye başlıyor. 3 ay ertelemeli krediye TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgisiyle müracaat yapılıyor. Banka bütün detayları açıkladı.

İhtiyaç kredisi kampanyaları içinde 3 ay ödeme ertelemeli gereksinim kredisi kampanyaları ön plana çıktı. Her banka doğrultusundan müşterilere gereksinim kredisinde 3 ay ödeme erteleme olanağı verilmiyor. Elde edilen verilere göre Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Şekerbank müşterileri 3 ay ödemeli gereksinim kredisi kullanabiliyorlar. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASINA İLİŞKİN DETAYLAR;

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil'den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir.

Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

  • Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi **(Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası'ndan gereksinim kredisi kullanmak isteyenler maliyet hesaplamasını merak ediyorlar. Bankanın internet sitesinde yer alan verilere göre Yapı Kredi Bankası'ndan 36 ay vadeli 20 Bin TL gereksinim kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 906 Tl kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi amacıyla müşterilere yapılan aylık kredi faizi ise yüzde 2,44 oluyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan gereksinim kredisi kullanan müşterilere banka doğrultusundan aylık yüzde 1,60 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL gereksinim kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 774 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Şekerbank da müşterilerine 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor.

Şekerbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince 865 TL kredi taksiti öderler. Vade sonuna gelindiğinde ise yapılan toplam ödeme 31.174 TL olur..

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.