Hedera Hashgraph (HBAR) altcoin Google desteği ile yüzde 173 değer kazandı!

Google Cloud Platform, dün Hedera Hashgraph'ın (HBAR) yönetim kurulu üyesi olduğunu açıkladıktan sonra altcoin %173 değer kazandı.

Hedera Hashgraph (HBAR) altcoin Google desteği ile yüzde 173 değer kazandı!

Google platformunda bahsettiği HBAR coin ile ilgili açıklamasından sonra altcoin oldukca değer kazandı. Hedera Hashgraph ve Google Cloud Platform herkese açık ağlarında işbirliği yapacak. Google dün Hedera'nın yönetim modelinde rol aldıklarını duyurdu.

HABERİN DUYULMASI HBAR COİNİ YÜZDE 173 ARTTIRDI

Hedera, herkese açık test ağlarını ve Hedera ekosistemini barındırmak için Google Cloud'u kullanacak. Bu, Hedera geliştiricilerinin Google'ın küresel kapsamından ve altyapısından faydalanmasını sağlayacak.

Hedera, iş dünyasına yönelik dağıtılmış bir blockchain projesidir. Tek bir zincirin aksine, birden fazla blok dalını etkinleştirmek için bir karma grafik konsensüs algoritması kullanır. Edinilen bilgilere göre Hedera Hashgraph saniyede on bin işlem yapabiliyor.

Boeing, IBM, Deutsche Telekom ve diğerleri gibi tanınmış, büyük şirketlerden oluşan bir organ olan Hedera Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir. Bu organın işlevi ağın karar alma sürecini hızlandırmaktadır.

HBAR alt coin şuan artmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 16:08
YORUM EKLE