Halkbank'tan düşük faizli ihtiyaç kredisi

Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredilerini açıkladı.

Halkbank'tan düşük faizli  ihtiyaç kredisi

Halkbank anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0,98'lik konut kredisi faiz oranı uygulamakta. Diğer faiz oranları ise 1,28 faiz oranlarından başlamakta. 

En uygun faiz oranı Halkbank'ta

İhtiyaç kredilerini uygulanan faiz oranlarına bakıldığında Halkbank diğer bankalara göre en uygun oranda faiz oranı sunan banka oldu. Halkbank ihtiyaç kredilerininde faiz oranı eçilen paketlere göre değişmekte. 

Maaşını Halkbank'tan alanlara özel kredi

Maaşını Halkbank'tan alan kişilere özel ihtiyaç kredisi sunan banka emeklilere özel ihtiyaç kredisine yüde 1,53 faiz oranı uygulamakta. Emeklilerin yanı sıra, Kamu çalışanları içinde özel kredi paketi sunan Halkbank kamu çalışları için sunduğu kredi paketinde ise yüzde 1,59 faiz uygulamakta. Halkbank'ın sunduğu diğer bir paket olan hızlı kredi seçeneğinde ise yüzde 1,63 oranında faiz uygulanmakta. 

Halkbank taşıt kredisi faiz oranları 

Halkbank'ın taşıt kredisi için uyguladığı faiz oranları ise birici el ve ikinci el araçlara göre farklılık göstermekte. Haklbank'ın sunmuş olduğu yeşil ışık taşıt kredisi için sıfır araçlara yüzde 1,65 faiz uygularken, ikiciel araçlara ise 1,68 oranında faiz uygulanmakta. 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 22:51
YORUM EKLE