1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Gece yarışı müjdeler peş peşe geldi! Emekli maaşı 2.500 TL ve üstü olan emekliler dikkat! Başvuran bütün emeklilere 2.100TL nakit para ödemesi yapılacak...
Gece yarışı müjdeler peş peşe geldi! Emekli maaşı 2.500 TL ve üstü olan emekliler dikkat! Başvuran bütün emeklilere 2.100TL nakit para ödemesi yapılacak...

Gece yarışı müjdeler peş peşe geldi! Emekli maaşı 2.500 TL ve üstü olan emekliler dikkat! Başvuran bütün emeklilere 2.100TL nakit para ödemesi yapılacak...

Emekli maaşı 2.500 TL ve üstü olan emeklilere geri ödeme şartı olmadan para veriliyor. Emekli Sandığı, SGK, BAĞ-KUR emeklileri için bankalar yarışa girdi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, tüm emekliler 2.100 TL promosyonun sahibi olacaklardır.

A+A-

Kuveyt Türk Bankası, emekli promosyon kampanyasına ilişkin açıklama yaptı. Banka yaptığı açıklamada, emekli maaşını Kuveyt Türk’ten alan emeklilere 1.000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacağını bildirdi. Buna göre, 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. İşte başvuru şartları ve detayları…

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİYLE İLGİLİ DETAYLAR;

SGK emekli maaşı (Emekli Sandığı, SGK, BAĞ-KUR) ödemelerini, bankamız aracılığıyla alan ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilerimize;

1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 750 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 875 TL,

2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Emekli Promosyonu Alabilmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?
Emekli vatandaşların promosyon ödemesi alabilmeleri için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Kuveyt Türk Bankası’ndan alacaklarına dair başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Emekli maaşını Kuveyt Türk Bankası’na yeni taşıyan müşterilerin maaşlarını en az 1 defa bankadan aldıktan sonra, mevcut emekli maaş müşterilerimizse beklemeksizin en yakın Kuveyt Türk şubesine gelerek promosyon başvurusunda bulunmalarını takiben 3 iş günü sonrasında ödeme müşterimizin hesabına gerçekleştirilmektedir.

Birden fazla emekli maaşı alanların promosyon talebinde bulunmaları durumunda maaşlarının toplamı dikkate alınarak tek promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli Promosyon Ödemeleri İçin Ne Zaman Başvurulabilir?
Maaşını Kuveyt Türk’e yeni taşıyan müşterimiz ilk maaşı bankamızdan aldıktan sonra başvuru yapabilirken, mevcutta maaşını Kuveyt Türk’ten alan müşterimizse istediği zaman başvuru yapabilmektedir.

2.100 TL Ödeme İçin Tüm Detaylar

Tüm emeklileri sevindirecek haber, bankalardan geldi. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklilerini ilgilendiren haber, tüm emeklileri kapsayacak. Bankaların, 2.100TL nakit para ödemesi, promosyon olarak yansıyacak. Nakit promosyon için başvuru şartları ve tüm detaylar şu şekilde; Ekim ayı itibariyle başvuruda bulunanlar 2.100TL nakit promosyon ödemesinin sahibi olacaklar.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, tüm emekliler 2.100 TL promosyonun sahibi olacaklardır. Promosyon paketini açıklayan banka Akbank, emeklilere ekonomi süreçlerinde yardımda bulunacağını duyurdu. Promosyon Paketine göre, salgının izlerini biraz olsun hafifletmek ve pahalılaşan hayat şatlarına yardımcı olabilmek için müjde olarak haberi duyurdu.

Akbank'tan 2.100 TL Ödeme Müjdesi

Emekli promosyonu kampanyası çerçevesinde, müjdeyi veren Akbank bu ödemeyle tüm emekli kişilerin yararlanacağını duyurdu. Akbank emekli aylığını, bankasına taşıyan ve 3 yıl kalma sözü veren tüm emeklilere 2.100 TL nakit promosyon ödemesi yapacağını bildirdi. Banka ayrıca maaşını taşıyan müşterilerine özel, indirim ve kampanyalardan yararlanacağını bildirdi. Emekli aylığını Akbank'a taşıyan ve otomatik ödeme talimatı veren herkes 2.100 TL nakit promosyonun sahibi olacak.

Maaşını taşımak isteyen emekliler, bizzat kendisi bankaya giderek başvuruda bulunması gerekiyor. Bankaya başvuran emekli, ilgi evraklarla Akbank şubesine başvuru yapması gerekmektedir. Sadece maaşını taşıyan emekliler başka hiçbir işleme gerek kalmadan 2.100 TL nakit promosyonun sahibi olacak.

Emekliler bankaya gitmeden de e-devlet üzerinden başvuru yaparak, tek bir işlemle maaşlarını Akbank'a taşıyabilir. Maaşlarını 3 yıl boyunca Akbank’tan almayı taahhüt veren tüm emekliler, 2.100 TL nakit promosyonun sahibi olacak. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.