Cumhurbaşkanı EYT Randevusu İçin Önemli Değerlendirme

Emeklilikte yaşa takılan (EYT) için EYTSYDD, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ayak kısa bir görüşme yapıp randevu talep etmişlerdi. Bu randevu talebi ile ilgili Ömer Fethi Güler'den çok önemli açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı EYT Randevusu İçin Önemli Değerlendirme

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'den EYT Açıklaması

Milletvekili Ömer Fethi Gürer twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Gürer EYT ve Cumhurbaşkanı Erdoğan randevusunu değerlendirdi.

EYTSYDD Başakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Görüştü

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde Düzenlenen programa katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme yapan EYTSYDD Başkanı Gönül Boran, EYT sorunu için Cumhurbaşkanı'ndan randevu talep etti.

EYTSYDD Başkanı Boran, Twitter hesabında bu olay sonrası paylaşım yaparak;  "#EmeklilikteYaşaTakılanlar. Cumhurbaşkanı randevu vereceğini söylemiş,Seçim geçer bu unutulur.Ek 3600 gösterge iki yıldır her ay çıkarırlar çıktımı? Size “türedi” diyen çözüm üretirmi? Keşke çözülse oy tezgahı gibi geldi bana?#EYT istese bugun çözülür." ifadelerini kullandı.

Tüm bu yaşananlardan sonra CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer twitter hesabından EYT Randevusunu değerlendirdi

Ömer Fethi Gürer Twitterda; "#EmeklilikteYaşaTakılanlar. Cumhurbaşkanı randevu vereceğini söylemiş,Seçim geçer bu unutulur.Ek 3600 gösterge iki yıldır her ay çıkarırlar çıktımı? Size “türedi” diyen çözüm üretirmi? Keşke çözülse oy tezgahı gibi geldi bana?#EYT istese bugun çözülür." ifadelerini kullandı

.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 21:49
YORUM EKLE