BİM 7 Eylül indirim listesi! BİM 7 Eylül aktüel indirimli ürünler listesi

BİM 7 Eylül aktüel indirimli ürünler listesi | BİM AKTÜEL ürünler broşüründe kataloğunda indirimli okul kırtasiye malzemeleri. BİM 7 Eylül aktüel ürünlerde neler var? BİM market indirimleri her hafta tüketicinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Büyük merakla beklenen bu haftanın BİM aktüel 7 Eylül indirim listesi yayınlandı.

BİM 7 Eylül indirim listesi! BİM 7 Eylül aktüel indirimli ürünler listesi

BİM AKTÜEL İNDİRİM LİSTESİNE YAN TARAFTAKİ RESİM GALERİSİNE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ...

Katalogda yine birbirinden çeşitli ve indirimli ürünler sizleri bekliyor. Her hafta farklı ürünlerle yenilenen BİM market aktüel indirim kataloğunda her hafta hem hesaplı hem kaliteli ürünlerin listesi yer alıyor.

Vatandaşlar her hafta BİM aktüel listesini yakından takip ediyor ve fırsatları kaçırmamak istiyor. Aktüel ürünler her hafta Cuma günü tüketicinin beğenisine sunulurken vatandaşlar bu avantajlı indirim ürünlerinden istediklerini satın alabiliyorlar.

BİM aktüel sürprizleri bu hafta da hız kesmeden devam ediyor. BİM 7 Eylül broşürünü yoğunlukla okul ve kırtasiye malzemelerine ayırmış. İşte, bu haftanın BİM market 7 Eylül 2018 aktüel indirim fırsatları ve merakla beklenen indirimli ürünler listesinde yer alan detaylar

İlk olarak okul çantalarını incelediğimizde fiyatlar şöyle sıralanıyor; Ortaokul çantası 23,50 TL’den, Lisanslı çek çekli çanta 28,90 TL’den, lisanslı beslenmeli ilkokul çantası 24,90 TL’den satışta olacak.

Ayrıca 5 bölmeli kitaplık 6 taksit seçeneği ile 75 TL gibi cazip bir fiyatla katalogdaki yerini almış.

Okul ayakkabısı 23,50 TL’den, spor ayakkabı 23,50 TL’den satışta olacak.

Broşürde birçok kırtasiye malzemesi de bulunuyor. Katalogda yer alan Kırtasiye malzemeleri ise A4 160 yaprak spiralli defter 6,95 TL fiyatı ile 120 yaprak spiralli sert kapak defter 4,95 TL fiyatı ile a4 160 yaprak bloknot 8,50 TL fiyatı ile A4 baskılı 99 kapak defter 2,75 TL fiyatı ile broşürdeki yerini alıyor

Faber Castell 8’li silgi seti 5,95 TL’ye, 96 sayfa lastikli not defteri 8,50 TL’ye, a4 5 kapaklı spiralli defter 9,95 TL’ye, Faber Castell marka 3 adet kurşun kalem, 1 adet silgi, 1 adet kalemtıraştan oluşan okul seti 5,95 TL’ye satışa sunuluyor.

Broşürde yer alan ürünler arasında çift bıçaklı hazneli kalemtıraş 1,95 TL fiyatı ile 3’lü kalem ucu 1,75 TL fiyatı ile Studi marka pastel boya 1,95 TL fiyatı ile BİM aktüel 7 Eylül listesinde yerini almış.

Her hafta yayınlanan BİM aktüel indirim listesi kataloğunda yer alan ürünleri ve broşürdeki tüm indirimli ürünler hakkındaki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE