Bayram Öncesi Kamuda Çalışan Taşerona İkramiye Müjdesi!

Kamuda çalışan taşeron işçiye bayram öncesi ikramiye müjdesi. Öz-Haber İş Sendikası Genel Başkanı Harun Tüz yaptığı açıklamada, PTT bünyesinde çalışan yaklaşık 14 bin taşeron işçiye bayram öncesi ikramiye müjdesini verdi.

Bayram Öncesi Kamuda Çalışan Taşerona İkramiye Müjdesi!

Kamuda çalışan taşeronlara bayram öncesi ikramiye müjdesi.

Öz-Haber İş Sendikası Başkanı Harun Tüz, PTT bünyesinde çalışan yaklaşık 14 bin taşeron işçiye bayramdan önce ikramiye verileceğinin müjdesini verdi.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında en çok çalışan personellerden olan PTT taşeron işçilerine Ramazan Bayramı öncesi ikramiye verileceği açıklandı. Söz konusu ikramiye ödemesi için konuşan Öz-Haber İş Sendikası Genel Başkanı Harun Tüz, girişimlerinin sonuç verdiğini , bayramdan önce işçilere ikramiye ödemesi yapılacağını söyledi. 

PTT ONAYLADI

Öz-Haber İş Sendikası Genel Başkanı Harun Tüz yaptığı açıklamada bayram önhcesi ikramiyenin PTT Genel Müdürlüğü tarafından onaylandığını söyleyerek,“Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de baş gösteren korona virüs sürecinde PTT’de çalışan yaklaşık 14 bin taşeron işçi kardeşimiz bu süreçte görevlerinin başında milletimize hizmet ettiler." ifadelerini kullandı.

Tüz açıklamasının devamında, "Sendika olarak bu kardeşlerimizin bir nebze rahatlamaları noktasında PTT Genel Müdürlüğüne talepte bulunup, çalışanlara ikramiye verilmesini talep ettik.Talebimiz uygun görüldü ve PTT Genel Müdürümüz Hakan Gülten tarafından onaylandı. Buradan sizlerin aracılığı ile 14 bin PTT çalışanı taşeron kardeşimize bu süreçte göstermiş oldukları özveri için teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olacağımızı bir kez daha hatırlatmak istiyorum." dedi. 

14 BİN İŞÇİYE VE AİLESİNE İYİ HABER

Öz-Haber İş Sendikası İzmir Şube Başkanı Sefa Tuğdar , ikramiyeler hakkında yaptığı açıklamada mutluluğunu ifade etti. Tuğdar, ikramiyeye işçilerin de çok sevindiğini söyleyerek, “PTT çalışanı olan taşeron işçi kardeşlerimiz bu duruma çok sevindiler. Bayram öncesi böyle bir ikramiyenin arkadaşlarımızın hesabına yatacağını öğrendik. Kararın alınmasında emeği geçen Genel Başkanımız Harun Tüz ve desteklerini esirgemeyen Memur-Sen ile Kamu-Sen temsilcilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 21:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet gedik
Ahmet gedik - 3 ay Önce

Belediyelerde sokaktaçalışanlarıda birileri hatırlar inşAllah.

Hepsi gerçek
Hepsi gerçek - 3 ay Önce

Sağlık çalışanları güvenlikler

Erol
Erol - 3 ay Önce

Belediye khk lı çalışanlar olarak bizde bekliyoruz.

kartal
kartal - 3 ay Önce

Neden biz sağlık çalışanlarını düşünen yok bizim sendikacılar ne yapiyor ne den bizler bi yardimdan ve ücretten faydalanamiyoruz