Yalçın Eğitim Kurumundan öğrencilerine jest

Konya'da Yalçın Eğitim Kurumu, yönetici, öğretmen ve öğrencileriyle berabere bir motivasyon organizasyonu düzenledi.

Yalçın Eğitim Kurumundan öğrencilerine jest

Yalçın Eğitim Kurumları Öğrencileri Motivasyon toplantısında hedefi “Büyük Türkiye” olarak belirledi.

Özel Yalçın Eğitim Kurumları ve Öğretim Kursları bünyesinde yer alan, Zindankale, Merkez ve Yazır Ecdat Şubelerindeki yönetici, öğretmen ve Öğrencileri, kurum olarak organize edilen 2019 yılı son Birlik, Beraberlik ve Motivasyon toplantısı ve kahvaltısında buluştu. Hedef ise “Büyük Türkiye” olarak belirlendi.

2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sonuna yaklaşılırken, Özel Yalçın Öğretim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ve yöneticileri, bünyelerinde yer alan Merkez, Zindankale ve Yazır Ecdat Şubelerindeki yönetici, öğretmen, öğrencilerin oluşan 190 kişilik grubu, Konya’nın güzide yerlerinden biri olan Yatağanlı Osmanağa resturantta gerçekleştirilen birlik, beraberlik ve motivasyon toplantısı ve  kahvaltısında bir araya geldiler. 

Özel Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, “ Kurum olarak birlik ve beraberliğe çok büyük önem veriyoruz. Bu birlik ve beraberlik bizlere başarıyı getiriyor. Birlik, Beraberlik ve Motivasyon kahvaltısında öğretmen ve öğrencilerimiz bir araya gelerek güzel bir gün geçirdiler. 

Kurum olarak esas hedefimizi geleceğin Türkiyesinde görev yapacak olan bireyleri yetiştirmektir. Toplantı’da geleceğin hedefi ise “Büyük Türkiye” olarak belirlendi. Bu etkinliğimizin yapılmasında emeği geçenlere ve katılımcı öğretmen ve öğrencilere kurumum adına teşekkür ediyorum. “ dedi.

Kahvaltıya katılan öğrenci ve öğretmenler gönüllerince bir gün geçirirken, stress attılar.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 15:46
YORUM EKLE