2018 KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı

KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları için büyük bekleyiş sona erdi. 7 Ekim'de ülke genelinde gerçekleştirilen ortaöğretim ve lise mezunu adayların katılımı ile yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları bugün açıklandı.

2018 KPSS ortaöğretim sınav sonuçları açıklandı

Ekim ayının başında gerçekleştirilen 2018 KPSS Ortaöğretim sonuçlarını heyecanla bekleyen adaylar için güzel haber geldi. Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın ortaöğretim ve lise seviyesine yönelik gerçekleştirilen kısmına katılım sağlayan adaylar, ilgili sınav sonuçlarının açıklanmasını dört gözle bekliyor. ÖSYM'nin geçtiğimiz günlerde KPSS Ortaöğretim soruları ve cevaplarının %10'luk kısmını ilan etmesiyle birlikte sınav sonuçlarına olan heyecan fazlasıyla arttı. ÖSYM'nin sonuç takviminde bugün açıklanacağı duyurulan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları için araştırmalar artış gösterdi. Peki, KPSS Ortaöğretim sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak?

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI AÇIKLANDI

KPSS sınav sonuçları açıklandı. Aşşağıdaki linkten hızlıca sorgulayabilirsiniz...

ÖSYM SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS ORTAÖĞRETİM 2018 SINAV SORULARI YAYINLANDI

ÖSYM'nin resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre KPSS sınav sorularının %10'luk kısmı 9 Ekim tarihinde yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 16:20
YORUM EKLE