Xiaomi Redmi Note 9 Çıktı Özellikleri ve Fiyatı

Note 9 ile dikkatleri üzerine çeken Redmi bugün gerçekleştirdiği konferansta ürününü tanıttı. Xiaomi Redmi Note 9 özellikleri ve fiyatı.

Xiaomi Redmi Note 9 Çıktı Özellikleri ve Fiyatı

Redmi kısa süre önce Note 9 pro ve Note 9 Pro Max modellerini tanıtmıştı ve çok beğenilmişti. Xioami Redmi note 9 yeni çıkan model bu sefer beğenilecekmi.

Fiyat performans ürünü Xiaomi Redmi Note 9 özellikleri ve fiyatı ne kadar?

Redmi ailesinin yeni üyesi MediaTek HelioG85 yonga seti kullanılıyor ve kullanıcılar bu yönden çok memnunlar. 3GB ve 4GB'lık iki farklı RAM sunan Xioami Redmi Note 9 gayet opsiyonel bir telefon olmakdan yine vazgeçmiyor. Hafıza olarak yine iki farklı  64GB ve 128GB olarak iki depolama alanı bulunmakta.

Telefonun arka kısımlarında 4'lü ana kamera modülü ile karşılaşıyoruz. Bu modülün hemen alt kısmında ise fiziksel parmak okuyucusu yer alıyor.

5020 mAh'lık ortalamanın üzerinde bir pile sahip olan telefon 18W'lık hızlı şarj seçeneğinide soruyor. Xioami Redmi Note 9 fiyat için ortalama 200 euro olarak belirtiliyor.

Muhtemelen Redmi Note 9 Türkiye fiyatı da  2000 TL dolaylarında olacaktır. Fiyat performans ürünü olarak görünen Redmi Note 9 gayet ideal bir telefon.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 02:58
YORUM EKLE