Trump'tan ilginç tweet!

ABD Başkanı Donald Trump twitter gündemine oturdu. Azil süreciyle ilgili twit atan Trump 'Tüm Cumhuriyetçi Meclislerin Çılgın Nancy Pelosi’nin Savaş Güçleri Kararına karşı oy kullanmasını umuyoruz. Ayrıca, Impeachment Hoax'ın oy kullanmasını ve yapılmasını sağlamadaki “hız ve acele” sini hatırlayın. Makaleleri hiçbir zaman Senatoya göndermedi. Sadece başka bir Demokrat sahtekarlığı. Cumhurbaşkanlığı Tacizi!' twittini attı.

Trump'tan ilginç tweet!

ABD Başkanı Donald Trump Twitterdan paylaştığı mesajlarla gündem oldu. "Presidential Harassment!" yazdığı tweetinde, Başkan Trump'ın azil süreci ile ilgili üstüne gelindiğini ima ettiği yorumu yapıldı. 

Donald Trump Temsilciler Meclisi'nin Demokrat sözcüsü Nancy Pelosi ve diğer senatörler hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Azil belgelerinin yozlaşmış siyasetçiler tarafından hazırlandığını öne süren Trump, süreç kapsamında yapılan soruşturmaların hiçbir suça işaret etmediğini belirtti. Trump, azil sürecini başlatan senatörleri şaka gibi ve düzenbaz olarak niteledi.

Trump en son twitterdan 'Hope that all House Republicans will vote against Crazy Nancy Pelosi’s War Powers Resolution. Also, remember her “speed & rush” in getting the Impeachment Hoax voted on & done. Well, she never sent the Articles to the Senate. Just another Democrat fraud. Presidential Harassment! (Tüm Cumhuriyetçi Meclislerin Çılgın Nancy Pelosi’nin Savaş Güçleri Kararına karşı oy kullanmasını umuyoruz. Ayrıca, Impeachment Hoax'ın oy kullanmasını ve yapılmasını sağlamadaki “hız ve acele” sini hatırlayın. Makaleleri hiçbir zaman Senatoya göndermedi. Sadece başka bir Demokrat sahtekarlığı. Cumhurbaşkanlığı Tacizi!)' diye twittet attı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:54
YORUM EKLE