Trump Kesin Kararını Verdi

Trump Kesin Kararını Verdi

ABD Başkanı Donald Trump, ile ilgili olarak dün ortaya atılan haberlerde Meksika sınırına binlerce ABD askerini yerleştirmek konusunda karar aldığı ve bunun sonucunda ABD askerlerinin Meksika sınırında aktif duvar kurulumu tamamlanana kadar görev yapacak oldukları açıklanmıştı.

ABD Başkanı Donald Trump, yönetimi tarafından bu yetki ile ilgili olarak ABD'nin yerel yönetimlerine yetki verilecek olduğu ve yerel yönetimler tarafından Suriye sınırı boyunca asker görevlendirmelerinin istenecek olduğu açıklandı. ABD askerlerinin tam profesyonel ve paralı askerlik yaptıkları bilinirken, ordu içerisinde hakim olan düzenin ABD adına büyük bir titizlik ve başarı ile ilerlediği bilinmekte.

ABD Askerleri Hazır


Her an göreve hazır şekilde bekleyen ve hazır olmaları konusunda endişe bulunmayan ABD askerlerinin ise Meksika sınırında görev yapacak olması ülke vatandaşları tarafından olumlu olarak karşılanıyor. Vatandaşların ülke sınırları içerisinde Meksika'dan ülkeye giren uyuşturucu dolayısı ile mağduriyetlerin engellenmesi, bu sayede ülkeye ticaret alanında kullanılmak üzere satışa hazır olarak uyuşturucu girmesinin ABD ordusunca engellenmesi bekleniyor. Sınıra kaç asker yerleşecek olduğu ise bilinmiyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 19:45
YORUM EKLE