Murat Övüç kim? Murat Övüç: Ablama 'ben gay'im' dedim.

Sosyal medyanın gündemine oturan Murat Övüç, pek çok vatandaşın biyografisi ile araştırdığı kişiler arasında yer alıyor. Murat Övüç verdiği bilgiler ile gündeme oturdu. Murat Övüç kimdir? Murat Övüç nereli? Murat Övüç kaç yaşında? Murat Övüç hakkında merak edilenler.

Murat Övüç kim? Murat Övüç: Ablama 'ben gay'im' dedim.

MURAT ÖVÜÇ KAÇ YAŞINDADIR, NERELİDİR?

Murat Övüç 1968 yılında Van'da dünyaya geldi. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç 5 kardeştir. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okuyan Murat Övüç 5 Kardeşin en küçüklerindendir. Murat Övüç Beyoğlun'da otel ve restoran işletiyor. Murat Övüç Benim Adım Osman isimli komedi filminin kadrosunda yer almıştı.

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Murat Övüç Sosyal medyada fenomeni olan geçtiğimiz günlerde Netflix'e "Nekşfliş" deyince bir anda Instagram'ın en çok izlenen videolarından oldu. Netflix Türkiye hesabı Instagram'da bio kısmına Netflix ya da Nekşfliş yazdı.

MURAT ÖVÜÇ GAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalında yayınlanan programa konuk olan Murat Övüç, Gay olduğu için zor zamanlar geçirdiğini söyledi. Gay olduğunu babasına söyleyemediği için bir evlilik yapan Övüç, "Babamın yanında hep kimliğimi sakladım" açıklamasında bulundu. Babam vefat ettikten sonra boşandım, Ailem,ablalarım,abilerim bana küstü. Açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 00:54
YORUM EKLE