Facebook ve Instagram'da sorun mu var?

Sosyal medya devleri facebook ve ınstagram bugün akşam saatlerinde gerçekleşen erişim sorunu ile gündeme geldi kullanıcılar hesaplarını girerken akış yenilenmesi ve mesaj problemi yaşadı.

Facebook ve Instagram'da sorun mu var?

Sosyal medya devleri facebbok ve ınstagram'a giren kullanıcılar büyük sorun yaşadı. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarında mesaj ve fotoğraf paylaşımı gerçekleştiremedi.

Sorun ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi

Facebook ve ınstagramdan henüz bir açıklama gelmezken kullanıcılar bu durumdan epey bir şüpheli, kullanıcılar facebook ve ınstagrama düzenlenmiş olanilecek olası bir hacker saldırısının kendi hesapları ve gizli bilgileri ile ilgili sorun olup olmayacığını düşünmeye başladı. Facebook ve ınstagram da yaşananan sorun ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Kullanıcılar saat 19.50 itibari ile sorun yaşanmaya başladığını dile getirdi. 

Sorun dünya çapında

Facebook ve Instagram'da yaşanan sorun sadece ülkemizi kapsamıyor. Twitter'da yapılan paylaşımlardan sonra sorunun sadece ülkemizde olmadığı bütün dünyayı kapsadığı anlaşıldı.

Facebook ve Instagram ile ilgili sorun hala devam etmekte sorunun bir hack saldırısımı yoksa yapılan bir yenileme çalışmasından kaynaklıdığı ise henüz bilinmiyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 22:27
YORUM EKLE