Boğazı kesilerek, çıplak şekilde bavulun içine atılmıştı! Rus modelin ölümünde korkunç ayrıntılar

Ünlü Rus model 24 yaşındaki Ekaterina'dan 1 haftadır haber alınamıyordu. Ailesinin ihbarı üzerine polis kan donduran manzara ile karşılaşmıştı. Yapılan araştırmalarda yeni ayrıntılara da ulaşıldı.

Boğazı kesilerek, çıplak şekilde bavulun içine atılmıştı! Rus modelin ölümünde korkunç ayrıntılar

24 yaşındaki ünlü Rus blogger ve model Ekaterina K, sevgilisi ile birlikte Avrupa'ya tatile çıkmaya hazırlanıyordu. Ekaterina, bu durumu sosyal medya hesabından da takipçilerine duyurmuştu.

Ancak 24 yaşındaki modelden 1 haftadır hiçbir şekilde haber alınamaması üzerine ailesi polise haber vermiş ve korkunç manzara ile karşılaşmıştı.

Polis, Ekaterina'nın cansız bedenini çok sayıda bıçak darbelerine maruz kalmış, boğazı kesilmiş ve çıplak bir halde bavulun içine konulmuş halde bulmuştu. Olayla ilgili de soruşturma başlatılmıştı.

Yapılan araştırmalarda ise yeni ayrıntılara ulaşıldı. Polis, Ekaterina’nın bir süre önce sevgilisinden ayrılıp 52 yaşındaki başka bir erkekle aşk yaşamaya başladığını belirledi.

Olayın kıskançlık cinayeti olduğu tezi ağır basarken eski ve yeni sevgilileri sorgulamak için yakalama kararı çıkartıldı.

Modellik ve bloggerlığın yanı sıra Rusya’nın önde gelen okullarından Pirogov Rusya Ulusal Tıp Araştırma Üniversitesi’nde dermatoloji eğitimi alan Ekaterina K, uzmanlığını da cinsel ilişkiyle bulaşan hastalıklar konusunda yapmıştı.

YORUM EKLE