İstanbul'da Bu Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak!

İstanbul bu hafta içi soğuğu hissederken Cuma günü güneşli yazdan kalma bir hava hakimdi. Hafta sonunu değerlendirmek isteyen İstanbullular hava durumunun nasıl olduğunu merak etmeye başladı. Peki bu hafta sonu İstanbul'da hava nasıl olacak?

İstanbul'da Bu Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak!

İstanbul bu hafta içi soğuğu hissederken Cuma günü güneşli yazdan kalma bir hava hakimdi. Hafta sonunu değerlendirmek isteyen İstanbullular hava durumunun nasıl olduğunu merak etmeye başladı.

İSTANBUL HAFTA SONU HAVA DURUMU

11 Ocak Cumartesi İstanbul hava durumu Puslu 4°C 10°C

12 Ocak Pazar İstanbul hava durumu Yağmurlu 5°C 8°C

İSTANBUL SAATLİK HAVA DURUMU

METEOROLOJİ UYARDI! 10 OCAK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalara göre: Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Şırnak çevrelerinin yağmurlu, Artvin'in iç kesimleri ile Ardahan ve Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvete esmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 00:01
YORUM EKLE