Whatsapp'da neden fotoğraf gönderilemiyor

Whatsapp kullanıcıları fotoğraf göndermede sorun yaşıyorlar. Kullanıcılar Whatsappda sorun mu var merak ediyor.

Whatsapp'da neden fotoğraf gönderilemiyor

Facebook'un kuruluşlarında şuan genel bir sorun yaşanıyor instagram ve whatsappda fotoğraf yüklemede sorun yaşanıyor.

Kullanıcılar whatsappda sorun olup olmadığını merakla arattırmaya başladı.Sorunun neden kaynaklandığı ile ilgili bilgi henüs açıklanmadı.Facebook sunucularında genel bir sorun olduğu biliniyor.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Geliştirilen bu uygulama Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumludur. Ayrıca 2G, 3G, 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı sayesinde kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar. WhatsApp eski Yahoo! çalışanı olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur. Daha önce Yahoo’da çalışan ikili, Yahoo’dan ayrıldıktan sonra Facebook ve Twitter’a iş başvurusunda bulunmuşlar fakat ikisi de iki şirketten de red cevabı almıştır. Biran Acton ve Jan Koum’un WhatsApp serüveni zorlu süreçlerden geçse de başarılarının önüne geçememiştir.

Sadece Türkiye'de değil, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, Pakistan, Hollanda, ABD, Lübnan, Singapur, Mısır, Brezilya, Almanya, Bahreyn, Gürcistan ve daha birçok ülkede sorun olduğu ortaya çıktı

Whatsappda fotoğrafın yanın şuan video ve ses kaydıda gönderilemiyor ve sorun hala düzeltilmiş değil. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 23:58
YORUM EKLE