Spotify Yeni Platformlar Üzerinde Çalışıyor

Spotify Yeni Platformlar Üzerinde Çalışıyor

Dünyada en fazla kullanılan uygulamalar arasında yerini alan Spotify, son dönemde sahte uygulama dolayısı ile ücretli abonelerinin tepkisini çekiyor. Sahte uygulamayı engelleyemediği dolayısı ile ücretli abonelerinin tepkisini çeken platform, son olarak ise yaşanan bu durum karşısında kullanıcıların sahte uygulama kullanmasını engellemek amacı ile yeni ücretsiz uygulamasına bazı güncellemeler gönderecek.

Spotify ekibinin son dönemde alacak olduğu bu önlemler ile hem daha fazla abone sayısına sahip olması, hem daha fazla kullanıcıyı beraberinde kazanması beklenirken, bununla birlikte ücretsiz uygulamada daha fazla imkan ve özgürlük sağlanacak olması ile sahte uygulamaların önüne geçilmeye çalışılacak.

Hesapları Kapatıyor Ama Yetmiyor


Spotify, son dönemde mobil uygulamalarda yaşanan sahte uygulama vakalarından dolayı kullanıcıların hesaplarını kapatmasına rağmen sahte uygulama üzerinden kullanıcılar Spotify şarkılarına ve diğer her türlü detaya erişebiliyorlar. Bir nevi Google Play Store üzerinden indirilen sahte Spotify uygulaması, gerçek uygulamanın üzerine yazılıyor ve bu durum daha fazla maddi kayıpları beraberinde getiriyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 10:48
YORUM EKLE