Snapchat'den yep yeni özellik Lens Explorer.!

Snapchat geçtiğimiz yılın sonunda yeni geliştirmiş olduğı Lens Studio isimli aracını duyurmuştu.

Snapchat'den yep yeni özellik Lens Explorer.!

Snapchat kullanıcıları bugün yeni Lens Explorer özelliği sayesinde, Snapchat topluluğu tarafından üretilen binlerce Lens'i keşfetme ve açma yeteneğine kavuşuyorlar. 

Lens Explorer, kamera ekranında diğer lenslerin de gösterildiği vitrinde görünecek. Kullanıcılar burada bugüne kadar hazırlanan 100 binden fazla filtreyi görebilecek. Bu filtrelerin kullanıldığı herkese açık hikayelere de Lens Explorer üzerinden erişilebilecek. Kullanıcılar bu filtreler içinde beğendiklerini kendi hikayelerine yerleştirebilecek.

Lens Explorer’da gösterilen filtre seçenekleri, konumun da dahil olduğu kişiselleştirilmiş faktörler doğrultusunda kullanıcıların karşısına çıkarılacak. Bu araçta şu an için sponsorlu filtreler gösterilmeyecek.

Snapchat Lens Explorer ile öne çıkardığı filtrelerin geliştiricilerini yenilerini hazırlamaları için teşvik etmeyi amaçlıyor. Filtre tasarımcılarına resmi bir program sunan şirket, teknik destek sağlamanın yanı sıra gelir fırsatları da vadediyor. Şirketin verdiği bilgiye göre, Lens Studio’da oluşturulan filtreler 2.5 milyarı aşkın kez görüntülendi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 10:33
YORUM EKLE