Samsung Galaxy Note 9 Fotoğrafları Yalan Çıktı

Samsung Galaxy Note 9 Fotoğrafları Yalan Çıktı
Samsung Galaxy Note 9 modeli olduğu iddia edilen ve internet üzerinden yayınlanan fotoğraflar ile ilgili olarak birçok kullanıcı cihazın arka tarafında parmak izi okuyucusu olmaması dolayısı ile cihazın parmak izi okuyucusunun ön tarafta ekranın altında olduğunu haklı olarak düşünmeye başlamıştı.

Kullanıcılar Samsung Galaxy Note 9 modelinde ekran ile ilgili nasıl bir boyuta sahip olacaklarını sorarken, bir diğer taraftan ise cihazın S9+ modeline fazlası ile benzeyen tasarımı eleştiri konusu olmuştu.

S9+ Modeli


Samsung Galaxy Note 9 olarak paylaşılan cihazın aslında Galaxy S9+ modeli olduğu ve fotoğrafların gerçek değil yalan olduğu ortaya çıkarıldı. Bazı kullanıcılar cihaz hakkında paylaşım yapan siteye şimdiden tepki yağdırmaya başlarken, sosyal medya üzerinde ise cihazın kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğrafların yalan olduğu bilgisi paylaşıldı. Samsung Galaxy Note 9 modeline oranla Samsung Galaxy S9+ modeli arasında fiyat yüksekliği oranlarında ciddi artışlar olması bekleniyor. Zira döviz kuru dolayısı ile 2018 model akıllı telefonlar ülke içerisinde daha pahalı fiyatlardan satışa sunulması ve daha iyi özellikler sunması beklenmekte.
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 09:06
YORUM EKLE