OnePlus 6 İle Çok Güçlü Geliyor

OnePlus 6 İle Çok Güçlü Geliyor

Çinli teknoloji üreticisi konumunda olan OnePlus yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Tüm dünyanın kullandığı ve amiral gemisi katili olarak adlandırılan modeller üreten şirket, bu konuda yeni üretecek olduğu model ile birlikte tüm dünyanın beğenerek kullanacak olduğu bir modele imzasını atacak.

Üst düzey özellikler ve Apple'ın teknoloji dünyasına soktuğu ve yön verdiği çentikli ekran ile birlikte satışa sunulması beklenen OnePlus 6 modelinin, üst düzey yüz okuma özelliklerine de sahip olması bekleniyor. Cihazda parmak izi okuyucusu bulunup bulunmayacak olduğu merak edilirken, çentikli ekranın Apple iPhone X modeline oranla başarısız olacak olduğu, bunun nedeni olarak ise hem markanın tecrübesizliği, hem Android işletim sisteminin bu konuda uygulamalar bakımından ve oyunlar bakımından gerekli olan her uygulamada destek sunamayacak olması gösteriliyor.

OnePlus Ne Zaman Tanıtılacak?


OnePlus modelinin ne zaman tanıtılacak olduğu ile ilgili olarak henüz daha şu aşamada net olarak tarih bilgisi verilmiyor. Ancak şirketin gelecek birkaç ay içerisinde OnePlus 6 modelini tanıtması ve yavaş yavaş ilk başta Çin'de olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satışa sunması tahmin ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 19:16
YORUM EKLE