iOS İçin Firefox Daha Güvenli Hale Getirildi

iOS İçin Firefox Daha Güvenli Hale Getirildi

Mozilla tarafından geliştirilen ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Firefox son dönemde iOS kullanıcılarını daha fazla korumak adına yeni güncellemeler yayınladı. Son yayınlanan güncelleme ve yeni bir tarayıcı uygulaması ile birlikte App Store'da tekrar yeni uygulaması ile yerini alan Firefox, bu güncelleme ve uygulaması ile birlikte artık İOS kullanıcılarının tamamen takip edilemez bir tarayıcı sahibi olduklarını müjdeledi.

Mozilla'dan yapılan açıklamada "Biz Mozilla olarak, insanların hangi kişisel verilerini paylaşmak istediklerine veya hangilerini kendilerine saklayarak paylaşmak istemediklerine saygı duyuyoruz. Artık kullanıcılar bu duruma her zamankinden daha hassas yaklaşıyorlar ve biz de bunu fazlasıyla dikkate alıyoruz." denildi.

Firefox Rekor Kırmıyor Ama...


Firefox son dönemde dünyada en fazla kullanılan 2. tarayıcı konumunda olmasına rağmen güncellemeler ve kullanıcıların isteklerine yönelik özellikleri ile dikkat çekiyor ve indirilme oranlarında ciddi oranlara varan artışlar yaşanıyor. Bu artışların yanında Firefox'un gelecek süreçte çok daha fazla güvenilir olması adına Mozilla ekibinin sürekli olarak yeni çalışmalar düzenlediği biliniyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 11:49
YORUM EKLE