Huawei P20 Pro Fotoğraf Çekimi İle Rekor Kırıyor

Huawei P20 Pro Fotoğraf Çekimi İle Rekor Kırıyor

Huawei P20 Pro model akıllı cep telefonunu tanıtmasının hemen ardından cihazın 3 arka kameraya sahip olması ve farklı renk seçeneği dolayısı ile Android dünyasının amiral gemi modelinin cihazını üretmiş olduğu kesinlik kazanmıştı. Samsung ile yarışmak isteyen Huawei, şimdilerde üst düzey cihazlar üreterek daha fazla üst sınıfa hitap etmek istiyor.

Şirketin bu yönde aldığı kararlar sonrasında hali ile cihazların yüksek fiyatından dolayı donanımsal özellikleri en üst seviyede oluyor. Cihazlarında kamera özelliklerine ve donanım özelliklerine fazlası ile ilgi göstermeye başlayan Çinli marka, bu konuda diğer rakiplerinden birisi olan Samsung'a oranla dahi çok daha fazla yüksek kalitede cihazlar tanıtmış ve satışa sunmuş durumda.

Gece Çekimleri Çok Beğenildi


Huawei P20 Pro modelinin gece çekimleri ile ilgili olarak yapılan testlerde dünyanın en iyi fotoğraf çeken cep telefonu seçilirken, yüksek kamera özellikleri dolayısı ile ve yapay zekalı bir kameraya sahip olmasından ötürü cihazın kullanıcılar tarafından fazlası ile tercih edilmesi bekleniyor. Türkiye'de ise Huawei P20 Pro modeli ile birlikte kullanıcıların markaya yönelik algısında şimdiden çok büyük yükselmeler mevcut.
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 22:35
YORUM EKLE