Galaxy S10 Tasarlanmaya Başladı

Galaxy S10 Tasarlanmaya Başladı

Galaxy S10 modeli ile ilgili çalışmaların başladığı ortaya çıktı. Akıllı telefon dünyasının en fazla dikkat çeken cihazlarından olması beklenen ve dünyanın en iyi cihazlarından birisi olma yolunda tanıtılacak olan Galaxy S10 modelinin nasıl özellikler sunacak olduğu merak konusu. Şimdilik cihaz ile ilgili en ufak kesinleşmiş özellik ve tasarım görseline yer verilmezken, Güney Koreli Samsung mühendislerinin cihaz üzerinde çalışmalarını en üst düzeye çıkardıkları ve cihaz üzerinde çalışmaların devam ettirildiği açıklandı.

Alınan kararlar sonucunda Galaxy S10 modelinin Galaxy S9 modeline oranla çok daha farklı olması ve 10. seri modeli olmasından dolayı Apple'da olduğundan farksız olarak çok daha fazla özen gösterilerek üretilmesine karar verildiği iddia edildi.

Çentikli Ekran!


İddialara göre Galaxy S10 modelinde sunulacak olan özellikler bugüne kadar tanıtılmış olan Galaxy serisi modellerine oranla çok daha fazla başarılı olacak ve çok daha fazla üst düzey özellikler olacak. Tasarımsal açıdan benzer şekilde Galaxy S10 modelinde kullanıcılara daha önce hiç benzeri olmayan bir tasarım sunulacak ve belki de cihazın çentikli ekran tasarımına sahip olabilecek olduğu iddia ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 23:33
YORUM EKLE