Fortnite iOS Davetiyesiz Kullanıma Açıldı

Fortnite iOS Davetiyesiz Kullanıma Açıldı

Fortnite iOS yenilenen güncellemeler ile birlikte davetiye istemiyor. Yeni güncellemeler sonucunda oyunun davetiye sistemi iOS için tamamen kaldırıldı, Android kullanıcıları için ise yine benzer şekilde sistemin devam edecek olduğu ve davetiye olmadan Android kullanıcılarının oyunu oynamalarına izin verilmeyecek olduğu belirtildi.

Apple kullanıcılarına ayrıcalık tanıyan Fortnite yapımcısının bu kararı Apple kullanıcıları cephesinde ise olumlu olarak karşılandı. Apple iOS cihazlara sahip olan kullanıcılar oyunun kendilerine davetiye olmadan giriş yapmaya izin vermesi dolayısı ile kendilerini özel hissettiklerin,  oyunun ücretsiz olmasının da etkisi ile oyuna daha fazla ilgi gösterecek olduklarını belirtti.

Apple App Store'dan İndiriliyor


Fortnite iOS ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunu indirmek için App Store'a girdikten sonra arama kısmından oyunun adını yazmanız ve daha sonrasında indir demeniz yeterli olacaktır. Oyun indirildikten sonra oyun içi indirmenin başlaması için oyunun açılması ve bir süre daha internet bağlantısı üzerinden veri kullanılarak oyunun çalışması için gerekli dosyaların indirilmesi gerekmektedir. Oyunu daha sonrasında davetiye girmeden hesap oluşturup oynayabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 22:42
YORUM EKLE