Epic Games, Watch Dogs ve The Stanley isimli iki oyunu ücretsiz yaptı

Geleneksel Epic Games ücrtsiz oyunlarda bu hafta Watch Dogs ve The Stanley isimli iki oyun daha ücretsiz oldu. Oyunların toplam fiyatı 160 TL'yi buluyor.

Epic Games, Watch Dogs ve The Stanley isimli iki oyunu ücretsiz yaptı

Yüzlerce oyun ve binlerce oyuncusu olan Epic Games, her hafta olduğu gibi bu haftada iki oyunu ücretsiz yaptı. Toplam değeri 160 TL'yi bulan Watch Dogs ve The Stanley isimli oyunlar bu hafta ücretsiz oldu. Epic Games üyesi oyuncular bu oyunları ücretsiz olarak envanterine ekleyebilirler. Epic Games üyeliği ücretsiz.

Ubisoft'un yapı Watch Dogs, daha öncede yine bazı platformlarda ücretsiz dağıtılmıştı. 2014 yılında piyasaya sürülen oyunun halen bu denli ilgi görüyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Haftanın ikinici ücretsiz oyunu olan The Stanley Parable ise bağımsız bir yapım. İlginç interaktif hikayesiyle öne çıkan oyunun açıklama kısmında şu satırlara yer veriliyor:

"The Stanley Parable, bir birinci şahıs keşif oyunudur. Stanley olarak veya Stanley olmadan oynayacaksın. Bir hikâyeyi takip edeceksin veya etmeyeceksin. Bir seçeneğin olacak veya hiç seçeneğin olmayacak. Oyun bitecek veya hiç bitmeyecek. Bu dünya senin anlaman için yaratılmadı. Fakat keşfettikçe yavaş yavaş anlamlar çıkarmaya başlayacaksın, paradokslar mantıklı gelmeye başlayacak ve belki de en sonunda güce kavuşacaksın. Oyun seni savaşmaya değil, dans etmeye davet ediyor."

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 08:10
YORUM EKLE