Dudak Uçuklatan Fiyatı İle iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Satışa Sunuldu!

Telefon camiasında yaptığı özel tasarımlarla tanınan Caviar, iPhone 11 sersini tekrar ele aldı. Tesla'nın Cybertruck'dan modelinden esinlenerek, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerine titanyum kaplama ile tasarladı. Fiyatı 35 bin TL

Dudak Uçuklatan Fiyatı İle iPhone 11 Pro ve  iPhone 11 Pro Max Satışa Sunuldu!

Caviar, Rusya merkezli bir tasarım şirketi. Yaptığı tasarımlarla adını duyuran şirket bu kezde iPhone 11 modelinin tasarladı. Geçtiğimiz günlerde Apple'ın iPhone modeline ek tasarımlar sunmuştu. Tekrardan iPhone 11'i ele alan Caviar, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'e çok değişil bir hava kattı.

Caviar, otomobil sektöründen esinlenerek Tesla'nın Cybertruck modelini referans aldı. Şirket, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için tasarladığı modelleri "Cyberphone" olarak adlandırıyor. Tasarım 99 adet olarak üretildi, iPhone modellerinin arka tarafına bir stand koyuyor ve bu stand, tamamen titanyumdan tasarlanmış. 

Bugüne dek alıştığımız iPhone tasarımlarından farklı bir tasarım yapan Caviar, tasarımlarında iPhone 11 Pro'ya sadece görüntü değişikliği sağlamıyor. 99 adet olarak üretilen bu iPhone'lar düşmeye karşı oldukca güvenlikli olarak üretilmiş. Şirketin kullanmış olduğu malzemeler İphone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'e oldukca dayanıklık sağlamış durumda.

Bu dayanıklı iPhone 11 Pro'nun fiyatı 35 bin TL olarak piyasaya sürümüş durumda.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 00:03
YORUM EKLE