Yol verme tartışmasında gözünü çıkardılar

Üsküdar’da asker eğlencesi için konvoy yapan bir grup, Refik Arslan isimli gurbetçi vatandaş ile yol verme nedeniyle tartıştı. Bir tek adama Konvoydaki onlarca kişi saldırdı. Onlarca kişinin saldırısına uğrayan Arslan, aldığı muşta darbesiyle feci şekilde yaralandı. Darp mağduru adam saldırının sonucunda sağ gözünü kaybetti.

Yol verme tartışmasında gözünü çıkardılar

Onlarca kişinin tek bir adama saldırdığı dehşet anları çevredeki güvenlik kamerası saniye saniye görüntüledi. Almanya'da hayatını sürdüren gurbetçi Refik Arslan, serbest bırakılan saldırganların tutuklanmasını ve adaletin yerini bulmasını istiyor.

Olay,Türkiye'de 2016 yılı Mayıs ayında meydana geldi. Üsküdar'da gerçekleşen ve görüntülerin yeni ortaya çıktığı korkunç olayda, bir arkadaşıyla beraber içerisinde bulunduğu aracını çalıştıran Refik Arslan, aracı park ettiği yerden yola doğru ilerlemek istedi. O sırada asker eğlencesi yapan kalabalık bir konvoy yoldan ilerliyordu. Aracıyla manevra yapan Arslan, konvoyun önündeki aracın yanına doğru ilerledi. O sırada konvoydaki aracın penceresinden sarkan bir şahıs, Arslan ile sözlü münakaşaya girerek aracını geri çekmesini söyledi. Fakat Refik Arslan aracıyla yola girebilmek için tekrar ileri doğru manevra yaptı. Bunun üzerine konvoydaki öfkeli kabalalık bir anda Arslan'ın aracına doğru yöneldi. Koşarak ve aracın üzerinden atlayarak gelen kalabalık gruptakiler, sürücüyü aracından zorla çıkararak darp etmeye başladı. Kalabalık şahısların saldırına uğrayan adam, aldığı muşta darbeleri ile yere yığıldı. Ardından saldırgan şahıslar yerde yatan Arslan'ın öldüğünü zannederek araçlarına binip olay yerinden uzaklaştılar. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı adam ambulansa bindirilerek tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, Refik Arslan'ın sağ gözünü, darbe sonucu kötü şekilde hasar aldığını söyleyerek operasyonla aldılar.

İHA

YORUM EKLE