Müge Anlı'da Asım Bayram katiller yakalandı

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Asım Bayram olayında katiller yakalandı.

Müge Anlı'da Asım Bayram katiller yakalandı

ATV'nin reyting rekortmeni Müge Anlı ile tatlı sertte Asım Bayram cinayetinden haberler gelmeye devam ediyor.

Paraçalanan cesedi ormanlık alanda bulunan Asım Bayram'ın öldürülmesine ilişkin 4 kişi gözaltına alındı. Asım Bayram'ın beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ'un şüpheli davranışları Müge Anlı'nın dikkatini çekti ve Ferluga Karatuğ'da polis tarafından gözaltına alındı; hakkında tutuklama kararı çıkarıldı.

Asım Bayram'ın vahşice katledilmesi ile ilgili Medeni Öztaş ve Murat Güneş'in evine operasyon düzenlendi. Şüpheliller polisten kaçtı ve daha sonra yakalandı, sabah saatlerine kadar süren operasyonlarda şüphelilerin evlerinden deliller toplandı.

Medeni Öztaş'ın arkadaşı Eda Uysal polise ifade verdi, bu ifadeden sonra iki kişi daha gözaltına alındı. Asım Bayram'ın içi para dolu çantası bulunamadı.

Asım Bayram'ın beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ hakkında da tutuklama kararı çıkarıldı! Ferluga Hanım'ın Asım Bayram'ın kaybolduğu gün bir eşyasını Isparta'da Azeri bir kişiye bıraktığı ileri sürüldü.

Cesetten aldıkları örnekleri Ankara'daki kriminal daire başkanlığına gönderdi. Burada yapılan DNA eşleştirmesi sonucunda cesedin 49 gün önce kayıp başvurusu yapılan iş adamı 82 yaşındaki Asım Bayram'a ait olduğu belirlendi.

Polis ekipleri, emlak zengini olduğu tespit edilen Bayram'ın öldürülmesiyle ilgili 4 şüpheliyi gözaltına aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 12:56
YORUM EKLE